Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MailStore Home ikon

MailStore Home 22.2.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

MailStore Home – Ücretsiz Mail Yedekleme Programı

 

MailStore Home, mail yedeklemek için kullanacağınız ücretsiz bir mail yedekleme yöneticisi programdır.

Program, özel e-postalarınıza neredeyse her kaynaktan arşivleme ve hızlı bir şekilde ulaşma imkanı sağlar. E-postalarınızı yıllarca güvenli ve geri alınabilir şekilde saklarsınız. E-postalar, ev kullanıcıları için de değerli bir bilgi kaynağıdır. Büyük miktarda veri ve önemli dosyalar e-posta şeklinde kaydedilir.

MailStore Home , birden çok e-posta istemcisinden ve hatta web hizmetlerinden gelen iletilerle arşiv oluşturmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Microsoft ve Mozilla’dan piyasadaki popüler e-posta istemcileriyle çalışır. Ayrıca girişleri almak için EML, MSG ve MBOX dosyalarına girebilir.

Avantajlarından biri, belirli bir zaman dilimindeki mesajları içeren bir yedekleme planı oluşturmaya izin vermesidir. Bundan daha fazlası, hedef klasörleri seçme veya bir dışlama listesi oluşturma imkanı sunar.

Ayrıca, özel yapılandırmanın bir parçası, bilgisayarda güvenli bir şekilde alındıktan sonra öğeleri posta kutusundan silme seçeneğidir. Bu, karşı çıkacağımız bir eylemdir, ancak bazı durumlarda, özellikle sınırlı alana sahip posta kutularında oldukça kullanışlı olabilir.Farklı bilgisayarlara, programlara veya posta kutularına dağıtılmış olsalar bile, tüm e-postaları güvenli  bir arşivde yedekleyebilirsiniz. Bunu PC’nizde veya USB sürücüsünde “taşınabilir” seçenek olarak yapabilirsiniz. Arşivlenmiş e-postaları yine de standart e-posta programınızda tek bir fare tıklamasıyla açar veya iletebilir. Ayrıca arşivlerde bulunan tüm e-posta iletişimlerinize hızlı ve kolay bir şekilde erişim yapmanızı sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

MailStore Home

 

 

Yazan: meto

MailStore Home 22.2.1 YAPILAN YORUMLAR