Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Morpheus Photo Morpher ikon

Morpheus Photo Morpher 3.17

Morpheus Photo Morpher – Fotoğraf Dönüştürme Programı

 

Morpheus Photo Morpher, resimleri farklı resimlere dönüştürmek için yardımcı olarak tasarlanmış gelişmiş bir yazılım aracıdır. Görüntü boyutu, kalitesi, toplam kareler ve diğer yönler için özelleştirme seçenekleri sunar.

Bir geçiş projesi başlatmak için iki resim yükleyin

Kısa ve karmaşık olmayan bir kurulum işleminden sonra, sıfırdan veya sağlanan örneklerden birini kullanarak yeni bir morf düzeni oluşturmak için bir sihirbaz iletişim kutusu içeren büyük bir pencere sizi karşılar.

Araç, PSD, GIF, HDR, JPG, PNG, RAS, TGA, ICO, TIF, AVI, MPEG, WMV ve ASF dahil olmak üzere çok çeşitli dosya türleri için destek sunar. Odaklanmak istediğiniz iki fotoğrafı belirtebilir ve ardından ana uygulama penceresinde yan yana görüntüleyebilirsiniz.

Geçiş doğruluğu için noktalar ekleyin ve ayarlayın

Morpheus Photo Morpher, biçim değiştirme işlemi için daha yumuşak geçişler geliştirmede referans noktaları olarak kullanılacak olan noktalara görüntülere yerleştirmenizi ister. Noktalar, fare imleci ile sorunsuz bir şekilde ayarlanabilir ve fare ile kaydırmanın yanı sıra yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Bu biraz zaman alabilir, ancak daha iyi sonuçlar sağlar.

Zaman çizelgesini önizleyin, kareleri yönetin ve ayarları özelleştirin

Dönüşüm zaman çizelgesi, geçişi incelemek ve kareleri silmek, ana kareler oluşturmak veya yeni morflar eklemek gibi hangi ince ayarları yapmanız gerektiğini anlamak için her kare arasında geçiş yapabileceğiniz iki görüntünün yanındaki daha küçük bir pencerede ön izlenebilir. . Eylemlerinizi geri almak ve yeniden yapmak için düğmeler mevcuttur. Zaman çizelgesinin kare boyutunu, toplam karelerini, başlangıç ​​ve bitişte tutulacak kare sayısını, sunum süresini ve başlangıç ​​ve bitişte tutulacak süreyi değiştirmek mümkündür.

Zaman çizelgesini oluşturun ve video seçeneklerini yapılandırın

Proje, AVI (sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış), SWF, hareketli GIF, PNG, JPEG, TIF, BMP, TGA veya XPM formatı ile dosyaya dönüştürülebilir. Video sıkıştırma ayarları söz konusu olduğunda, hedef veri hızı ve ana kare hızı ile birlikte sıkıştırıcı, kodek kalitesini seçebilirsiniz.

Arka plan rengini kişiselleştirebilir, pikselleri yumuşatabilir, köşelere değen üçgenleri kaldırabilir ve başlangıç ​​ve bitiş resimleri, noktalar, çizgiler ve üçgenler söz konusu olduğunda işlemeye dahil edilecek öğeleri seçebilirsiniz.

Ayrıca, Morpheus Photo Morpher’dan kliple birlikte bir HTML dosyası oluşturması, oluşturma tamamlandığında dosyayı açması, alfa kanalını değiştirmesi veya oluşturma hızı, FPS, yön ve döngü modunu ayarlaması istenebilir. Görüntü kalitesi de değiştirilebilir.

Yeni dosyayı çeşitli platformlarda paylaşın

Proje oluşturulduktan sonra, onu YouTube veya Photobucket hesabında paylaşabilir veya Facebook, Blogger ve diğer hizmetlerde yayınlamak için anonim olarak geliştiricinin web sitesine yükleyebilirsiniz. Program ayrıca yeni dosyayı bir e-posta eki olarak göndermenizi sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Morpheus Photo Morpher

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Morpheus Photo Morpher - Fotoğraf Dönüştürme Programı
Puanı
41star1star1star1stargray

Yazan: meto

Morpheus Photo Morpher 3.17 YAPILAN YORUMLAR