Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon2

Notation Player 4.0.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Notation Player – Çalarken Notaları Görüntüleme Yazılımı

 

Notation Player, müzik dinlerken notaları gösteren bir programdır. MIDI Dosyalarından Güzel Notalar bulmanızı sağlar.

Notation Player, (Windows, Mac ve Linux) herhangi bir MIDI dosyasını notalar haline getirir, böylece ekrandaki notaları çalarken izleyebilirsiniz. Web’de bulunan binlerce MIDI dosyasını görmek, dinlemek ve çalmak artık hiç olmadığı kadar kolay. Şarkı sözleri ekleyebilir, çıktılar oluşturabilir, notaları PDF formatında dışa aktarabilir ve müziğinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Notasyon müzisyeni herhangi bir müzisyen için paha biçilmez bir araçtır. Çünkü notaları takip ederek çalmak için harika bir yazılımdır.MIDI, KAR ve NOT dosyalarını destekler

Kurulum süreci herhangi bir sürpriz getirmez ve birkaç saniye içinde biter. Tamamladıktan sonra, bilgisayarlarla önceki deneyiminizden bağımsız olarak, büyük bir kolaylıkla kullanmanıza olanak tanıyan net bir arayüzle karşılanırsınız.

MIDI dosyalarının yanı sıra, bu program KAR ve NOT formatlarını destekler ve ayrıca dahili tarayıcı veya normalde kullandığınız tarayıcı yardımıyla şarkıları aramak için İnternette gezinmenizi sağlar.

Ayrıntıları özelleştirin ve oynatmayı yönetin

Yüklenen ses parçasının başlığını, bestecisini, aranjörünü, söz yazarı, telif hakkı mesajını ve uygun gördüğünüz diğer bilgileri değiştirmek mümkündür. Bunun yanı sıra, kullanıcılar kolayca birçok farklı anahtar ve anahtarı ekleyebilir, yakınlaştırıp uzaklaştırabilir ve ölçü numaralarını özel bir konumda gösterebilir.

Ana pencere çalma, durdurma, geri sarma, sonraki şarkı gibi çalma kontrollerini sunar, ayrıca tekrarları ve sonları yok saymak, sıkışmış notaları kapatmak, MIDI dosyalarını Notation Player ile ilişkilendirmek, farklı çubukları göstermek veya gizlemek ve görünümü değiştirmek mümkündür. .

Bilgisayarın performansını herhangi bir şekilde etkilemediği için, bu yardımcı programı diğerlerinin yanında herhangi bir sorunla karşılaşmadan çalıştırabilirsiniz, ancak kapsamlı Yardım içerikleri çevrimiçi olarak sağlanmaktadır.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Notation Player

 

 

 

Yazan: meto

Notation Player 4.0.3 YAPILAN YORUMLAR