Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon1

Photo Effects Studio 3.15

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Photo Effects Studio – Fotoğraflara Efekt Ekleme Programı

 

Photo Effects Studio, yüzlerce benzersiz filtre yardımıyla fotoğraflarınızı kolayca değiştirecek yeni bir programdır.

Bir fotoğraf montajı yapmak ister misiniz? Birkaç resim yerleştirin ve çarpıcı bir sonuç elde edin! Çeşitli karıştırma modlarının yardımıyla kesinlikle farklı efektler oluşturabilirsiniz. Fotoğrafınızı büyük bir reklam panosunda veya TV’de görmek ister misiniz? Program ile, Kolaj seçeneğini kullanarak fotoğrafınızı panolara ve TV’lere sığdırabilirsiniz.Profesyonel fotoğraf efektleri artık herkes tarafından kullanılabilir. Sadece gerekli efekti seçin ve birkaç saniyede mükemmel sonucun tadını çıkarın. Program ile, fantastik parlamalar, resimlere sis ekleme, resimlere yağmur efekti, resimlere kar efekti, yıldırım ve yıldızlı bir gecenin etkilerini oluşturma imkanı elde edersiniz. Eski bir fotoğraf, karakalem, mozaik, gravür, kitap çizimi ve çok daha fazlasının etkisini yaratabileceksiniz. Ayrıca poker işi, kübizm ve fotomontaj gibi bir dizi benzersiz filtre içerir.

Bir grup çekimi yaparken kişilerin adlarını ekleyin, bir etkinlik için bir tarih ekleyin, komik bir metin yazın.  Hepsini bu program ile yapabilirsiniz. İsteğinize göre bir yazı tipi ve renk seçin, boyutu ayarlayın ve başlamaya hazırsınız!  Metni vurgulamak için başlığa bir gölge ekleyin. Ardından, genel kompozisyonu tamamlamak için fotoğrafınızı havalı görünen küçük resimlerle süsleyin.

Bir efekt eklemek yeterli değil mi? Yerleşik koleksiyondan bir maske uygulayın! Romantik bir fotoğraf için kalp şeklinde bir maske seçin veya manzara çekiminde kenarları bulanık bir maske deneyin. Alternatif olarak, geniş koleksiyondan bir çerçeve ekleyebilirsiniz. Altın kaplamalı ahşap bir çerçeve, birinci sınıf renkli bir çerçeve veya çiçekli sevimli bir çerçeve seçin. Kalınlık, Ton ve Doygunluk gibi çerçeve ayarlarını yapın.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Photo Effects Studio

Yazan: meto

Photo Effects Studio 3.15 YAPILAN YORUMLAR