Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PhotoZoom Pro ikon

PhotoZoom Pro 8.1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

PhotoZoom Pro – Fotoğrafları Büyütme Programı

 

PhotoZoom Pro, yalnızca diğer yazılımlardan daha büyük görüntüler (1 milyona 1 milyon piksele kadar) oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek kaliteli sonuçlar da üretir. Program, temiz kenarları, keskinliği ve ince ayrıntıları korumada üstün olan benzersiz, ödüllü bir görüntü yeniden boyutlandırma teknolojisi olan S-Spline Max ile donatılmıştır.

Gürültülü, sıkıştırılmış orijinaller bile başarıyla büyütülebilir. Normalde, gürültü ve JPEG sıkıştırma yapaylıkları, büyütme sırasında rahatsız edici bir şekilde görünür hale gelir. Ancak PhotoZoom Pro 8, bu bozulmaları ortadan kaldıracak araçlar sunar. PhotoZoom Pro 8’in gösterebildiği ayrıntı miktarına şaşıracaksınız.

Programın kullanımı son derece kolaydır ve önceden tanımlanmış çeşitli ayarlarla birlikte gelir. Bu ayarlar manuel olarak da ince ayar yapılabilir. Kendi yeniden boyutlandırma profillerinizi bile bir araya getirebilirsiniz: Tek bir tıklamayla seçilebilen favori yeniden boyutlandırma yönteminizin ve boyut ayarlarınızın derlemeleri. Sıklıkla aynı ayarları kullandığınızda, profilleri yeniden boyutlandırmak iş akışınızı kolaylaştıracaktır.

Toplu işleme yoluyla büyük miktarda görüntü tek seferde yeniden boyutlandırılabilir. PhotoZoom Pro  içerdiği çoklu işlemci desteği ve geliştirilmiş GPU hızlandırması, işlem süresinin azalmasını sağlar.

Program hem bağımsız bir uygulama olarak hem de Adobe® Photoshop®, Adobe® Photoshop® Elements, Corel® PHOTO-PAINT ve Corel® PaintShop Pro gibi çeşitli ana bilgisayar programları için bir eklenti olarak çalışır. Ayrıca PhotoZoom Pro 8, Adobe® Lightroom® ile tamamen entegre olur!

Hem baskı hem de ekran amaçları için optimize edilen bu program, görüntüleri mümkün olan en yüksek kalitede yeniden boyutlandırmak isteyen herkes için mutlak bir zorunluluktur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

PhotoZoom Pro

 

 

Yazan: meto

PhotoZoom Pro 8.1.0 BENZER İÇERİKLER
PhotoZoom Pro 8.1.0 YAPILAN YORUMLAR