Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pixia 661fe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Pixia – Resim Düzenleme Programı

 

Photoshop alternatifi olarak kullanabilirsiniz. Bu araç, deneyimli kullanıcılar için fotoğraf filtreleri, renk maskeleri, kenar yumuşatma modu ve seçim geçmişi dahil olmak üzere birçok profesyonel düzey seçeneği ve yapılandırma parametresini destekler.

Arabirim, görünüşte modası geçmiş bir görünüme sahip büyük bir pencere ile temsil edilir ve ilk başlangıçta dört ek panel yükler. Bunlar, fotoğraf filtreleri uygulamaya, renkleri özelleştirmeye, görüntüleme modunu kontrol etmeye ve ek ayarlarla uğraşmaya adanmıştır.

Kapsamlı dosya türü desteği ve standart çizim araçları

Bu program .bmp, .ico, .jpeg, .png, .psd, .tga, .tif ve .wmf gibi çok çeşitli popüler resim dosyası türleri için destek sunar. Önemli yerel dosyaların yanı sıra, bir tarayıcıdan da görüntü elde etmek mümkündür.

Standart grafik düzenleme araçları mevcuttur, böylece bir fırçayla serbestçe çizim yapabilir, farklı türden seçimler (çizgiler, kutular, daireler, çokgenler veya eğri eğriler gibi) yapabilir, dolu kutular, daireler veya çokgenler çizebilir ve ayrıca bir renkli alan.

Birden çok fotoğraf filtresini keşfedin ve uygulayın

Fotoğraf filtreleri söz konusu olduğunda, sanatsal titreme, düğme döşemesi, daire düğmesi, yarım ton, karıştırma, ağ, monoton, mozaik, rastgele titreme, sepya, küre mozaik, gürültü ekleme veya kaldırma, kenar, bulanıklık, renk tercih etmek mümkündür. ters çevirme, kabartma, keskinlik, gölge, renk tonu (sepya, mavi, altın, soğuk, sıcak), şeffaflık vb.

Dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar, efektlerin görüntüye son alınan efektle (orijinal efektle değil) uygulanması, istediğiniz kadar ardışık efekt uygulayabilmeniz ve bunları birer birer geri alabilmenizdir.

Degrade renkleri uygulayın ve birden çok katmanı yönetin

Ayrıca, fareye sağ tıklama (damlalık veya geri alma kalemi) için bir eylem ayarlamanıza, maskeleri devre dışı bırakmanıza, kenar yumuşatma modunu etkinleştirmenize, seçimlerle bir geçmişi görüntülemenize, resmi yakınlaştırıp uzaklaştırmanıza, renk spektrumunda gezinmenize olanak tanır gradyan renkleri yapılandırın ve uygulayın.

Birden çok katman desteklenir ve istediğiniz kadar katman ekleyebilir, bunları silebilir, çoğaltabilir, yeniden boyutlandırabilir veya birleştirebilir, ayrıca alfa veya gölge ekleyebilirsiniz. 3B haritalama ve metin burada da öne çıkıyor.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Pixia

 

Yazan: meto

Pixia 661fe BENZER İÇERİKLER
Pixia 661fe YAPILAN YORUMLAR