Rambox ikon

Rambox 0.7.7

Rambox – Tüm Mesajlaşma Programlarına Hızlı Erişim Platformu

 

Rambox, istediğiniz kadar uygulamayı tek bir yerden yönetmenize olanak tanıyan bir çalışma alanı tarayıcısıdır. Üretkenliği önemseyen ve hem iş hem de kişisel birçok uygulamayla çalışan kişiler için mükemmeldir.

Günümüzde, çoğumuz hem kişisel yaşamlarımızda hem de iş yerlerimizde çoklu mesajlaşma ve e-posta web hizmetlerine güveniyor gibi görünüyoruz. Sonuç olarak, tüm bu hizmetlerin kullanımını birleştirmek, tarayıcınızı düzinelerce sabitlenmiş sekmeyle aşırı kalabalık hale getirebilir ve  elbette oldukça kullanışlı olmasına rağmen, bazen de çok dikkat dağıtıcı olabilir.

Electron ile geliştirilen ve Node JS ile paketlenen Rambox , yukarıda bahsedilen durumda sizlere yardımcı olacaktır.

Hem evde hem de işte yararlı olan kullanıcı dostu uygulama

Basitçe söylemek gerekirse, bu program, en popüler e-posta ve mesajlaşma web hizmetlerinden bazılarını tek ve net bir ana pencereden kullanmanıza olanak tanır. Sadece bu değil, aynı web hizmetinin birden çok örneğini kullanmanıza da yardımcı olabilir, bu da onu hem evde hem de işte hem iş hem de özelle ilgili durumlar için mükemmel hale getirir.

Çok çeşitli e-posta ve mesajlaşma hizmetlerini destekler

Açıkçası, uygulama hakkında bilmeniz gereken ilk şey, Gmail, Hushmail, Office 365, Yahoo! gibi e-posta hizmetleri için destekle birlikte gelmesidir. Mail, Outlook, Tutanota ve ProtonMail. Ek olarak, WhatsApp, Yahoo! gibi popüler mesajlaşma servislerini de destekler. Messenger, WeChat, Wire, Facebook Messenger, HipChat, Google Hangouts, Telegram, Steam Chat ve Voxer, bunlardan sadece birkaçı.

Skype, Slack, Grape, Mattermost ve GroupMe gibi hizmetlerden tam olarak yararlanabileceğiniz için tanınmış işbirliği hizmetleri de unutulmadı.

Basit iş akışı

Birden çok hizmet oldukça basit bir şekilde eklenebilir ve uygun kimlik bilgilerini kullanarak oturum açtığınızda, örneklere, tipik bir web tarayıcısıyla çalışmanıza benzer şekilde, üstteki sekme çubuğundan kolayca erişilebilir. Bu, yeni özel hizmetler de ekleyebileceğinizi ve hatta tüm yapılandırma ayarlarınızı birden çok bilgisayara eşitleyebileceğinizi belirtmek için iyi bir zamandır.

Minimal ancak kullanışlı özellikler seti

Ayrıca Rambox’ın yerel bildirimler için destek (web hizmetinin bunu desteklemesi şartıyla) ve kullanışlı ve kendi kendini açıklayan bir ‘Rahatsız Etmeyin’ özelliğiyle birlikte gelmesi de dikkate değerdir. Bu programı hem kişisel hem de işle ilgili ilgi alanları için kullanabildiğiniz için, bilgisayarınızı bir süre terk ettiğinizde her şeyin meraklı gözlerden uzak durmasını istemeniz oldukça doğal görünüyor. Uzaktayken programı kilitleyebilirsiniz.

Rambox

 

Yazan: meto

Rambox 0.7.7 YAPILAN YORUMLAR