Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
RiftCat Desktop Client ikon

RiftCat Desktop Client 2.0.3.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

RiftCat Desktop Client – Sanal Gerçeklik Emülatörü

 

RiftCat Desktop Client, VRidge teknolojisi kullanarak akıllı telefonları HTC Vive gözlüğüne çevirmek için geliştirilmiş sanal gerçeklik yazılımıdır.

Daha basit bir ifade ile anlatacak olursak, bu program sayesinde telefonunuzu sanal gözlük gibi çalışacak ve bilgisayarda ki oyunları sanal gözlük ile oynuyormuş gibi olacaksınız. Özellikle bilgisayarınızda bulanan HTC Vive ve Oculus Riftoyunlarını telefondan oynayarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Ayrıca Minecraft, War Thunder, Project Cars, Elite Dangerous gibi oyunlar ile beraber, ileri süreçlerde çok daha fazla oyunlar oynayabilirsiniz. Programın kullanımı oldukça kolaydır. Bilgisayara ve telefona VRidge indirdikten sonra, her iki cihazı bu uygulama sayesinde senkronize ederek oyun oynamaya başlayabilirsiniz. VRidge, HTC Vive Focus, Oculus Go, Samsung Gear VR ve Google Daydream View gibi donaımları destekler.

PC’nize telefonunuzun pahalı bir HTC Vive ya da Oculus Rift başlığı olduğunu düşündürür. Her iki cihaza da VRidge indirin, birbirleriyle bağlantı kurun ve keyfinize bakın. PC’nize telefonunuzun pahalı bir HTC Vive ya da Oculus Rift başlığı olduğunu düşündürür. Her iki cihaza da VRidge indirin, birbirleriyle bağlantı kurun ve keyfinize bakın.

RiftCat Desktop Client, sizlere masaüstü ve akıllı telefonları senkronize ederek oyun oynamak için sanal gözlük deneyimi sağlar. Uygluama sayesinde macera sizi bekliyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayın ve Google Cardboard gibi ucuz mobil VR başlığı ile eşleştirin. PC tabanlı Sanal Gerçekliği $20’dan daha düşük bir fiyata deneyimleyin. Risk almayın, ÜCRETSİZ deneme sürümü var.

RiftCat Desktop Client

 

Yazan: meto

RiftCat Desktop Client 2.0.3.0 BENZER İÇERİKLER
RiftCat Desktop Client 2.0.3.0 YAPILAN YORUMLAR