Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon2

Secret Disk 2022.15.12

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Secret Disk – Kişisel Verileri Koruma Programı

 

Secret Disk, bilgisayarınızın sabit diski şifrelemek sureti ile, sabit diski gizlemek için kullanacağınız kişisel güvenlik programıdır.

Secret Disk, bilgisayarınızda bir saniye içinde bir şifre ile görünmez ve kilitlenebilir ek disk oluşturabilir. Özel dosyalarınızı ve klasörlerinizi görünmez ve korumalı hale getirebilirsiniz. Sabit diskinizi biçimlendirmeniz veya önyükleme kesiminde herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmez. Program otomatik olarak çok hızlı bir şekilde yeni disk oluşturacaktır. Bu diski tüm içerikler dahil olmak üzere görünmez yapabilir ve bir parolayla koruyabilirsiniz. Herhangi bir dosya ve klasörü diskte saklayabilirsiniz.Program her zamanki sabit disk olarak çalışır ve yüklediğiniz diğer programlarla uyumludur. Birden fazla gizli diskiniz olabilir ve ayrıca disk harfini de seçebilirsiniz. Elektrik kesintisi veya işletim sisteminin önemli bir hata durumunda gizli diskiniz kilitlenir ve otomatik olarak görünmez olur. Bu bilgi otomatik olarak gerçekleşir, çünkü bilgiler sanal bellekte saklanır. Gizli Disk herhangi bir dosyayı şifrelemez, sadece dosyalarınıza erişimi sınırlar (şifre kullanabilirsiniz). Yazılım, sanal diski dosyalarınıza bağlar. Bu, dosyalarınızı herhangi bir kişiden gizlemek için yeterli güvenliği sağlayacaktır.

Arayüz seçeneklerine erişmek için başlatma sırasında bir program PIN’inin ayarlanması gereken temiz bir yapıya sahip normal bir pencereden oluşur. Bu adım atlanamaz ve aslında Gizli Disk ile oluşturulan sanal sürücüler için ek güvenlik sağladığından atlanmamalıdır.

Parola ile veya parola olmadan yeni bir sürücü oluşturulabilir. Program açıkken, sürücünün durumunu görünür veya görünmez moda ayarlayabilirsiniz. Ayrıca parolayı değiştirebilir veya tamamen kaldırabilir, yeni dosya havuzunuza özel bir ad atayabilir ve diski sistem başlangıcında otomatik olarak açılacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Secret Disk

 

 

Yazan: meto

Secret Disk 2022.15.12 BENZER İÇERİKLER
Secret Disk 2022.15.12 YAPILAN YORUMLAR