Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Soft4Boost_Toolbar_Cleaner_ikon-removebg-preview

Soft4Boost Toolbar Cleaner 7.6.7.953

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Soft4Boost Toolbar Cleaner – Zararlı Araç Çubuklarını Kaldırma Yazılımı

 

Soft4Boost Toolbar Cleaner, yüklü tüm araç çubuklarını bulmak için bilgisayarınızı tarar ve kullanmak istemediklerinizi kaldırır.

Çoğu kullanıcılar gibi muhtemelen sizin de kullanmadığınız ve sabit diskinizde yer kaplayan pek çok şey vardır. Böylece bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için, gereksiz araç çubuğu eklentilerini kaldırmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Soft4Boost Araç Çubuğu Temizleyicisi  kurulumu sırasında, Felemenkçe, Danca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, İngilizce ve daha fazlasını içeren birkaç seçenek arasından kullanmak istediğiniz dili seçebilirsiniz. Program yüklendikten sonra, basit arayüz size özelleştirme için çeşitli seçenekler sunar ve programın ana özelliklerine erişim sağlar. Görünüm menüsünden iPhone, GPX, Android, Bionix ve diğer seçenekler arasından seçim yaparak kaplamaları değiştirebilirsiniz.İstediğiniz görünüme sahip olduğunuzda, bilgisayarınızda yüklü olan en son araç çubuğu listesini yüklemek için yenile düğmesine tıklayın ve ardından silmek istediklerinizi seçmek için yanındaki onay kutularını kullanın ve ardından “Kaldır” a tıklayın. Kalıcı olarak tutmak istediğiniz ve taramalarda görünmesini istemediğiniz herhangi bir araç çubuğu varsa, ana listede sağ tıklayın ve yok sayma listesine ekleyin.

Bu uygulama kullanımı oldukça sezgisel olsa da, programdan en iyi şekilde yararlanmak için nasıl kullanacağınızı gösteren iyi bir Yardım özelliği de vardır. Bu uygulama ücretsizdir, vaat edilen özelliklerini sunar ve hızlı bir şekilde tarar, bu nedenle sabit sürücünüzde bellek yiyen başka bir program olmadığından emin olmak istiyorsanız denemeye değer.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Soft4Boost Toolbar Cleaner

 

 

Yazan: meto

Soft4Boost Toolbar Cleaner 7.6.7.953 BENZER İÇERİKLER
Soft4Boost Toolbar Cleaner 7.6.7.953 YAPILAN YORUMLAR