Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SpywareBlaster ikon

SpywareBlaster 6.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

SpywareBlaster – Zararlı Yazılım Engelleme Aracı

 

SpywareBlaster , bilgisayarınızın içine sızmaya çalışan ActiveX casus yazılımlarını engellemek ve ayrıca izleme tanımlama bilgilerini engellemek ve sistemin anlık görüntüsünü almanıza yardımcı olmak için tasarlanmış çok etkili bir araçtır.

Reklam yazılımları, çeviriciler, korsanlar ve casusluk ve izlemeyi içeren diğer birkaç tehdide odaklanır. Bunu, sisteminizde yüklü tarayıcı istemcileri için çeşitli filtreler ve kurallar belirlemenize izin vererek yapar.

Sorunsuz kurulum ve anlaşılır GUI

Kurulum süreci herhangi bir sorun yaratmazken, arayüzün takibi kolaydır ve göze oldukça kolaydır. Yalnızca bir gezinme panelini ve seçilen bilgilerin veya seçeneklerin görüntüleneceği bir bölmeyi kapsar. Sonuç olarak, tüm kullanıcı kategorilerinin, Yardım içeriğinin yokluğunda bile herhangi bir güçlükle karşılaşmadan bununla nasıl başa çıkılacağını öğrenebileceği oldukça açık hale geliyor.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

SpywareBlaster

Birden çok web tarayıcısı desteği ve korumayı devre dışı bırakın veya özelleştirin

SpywareBlaster Internet Explorer gibi IE tabanlı tarayıcıları destekler. Örneğin; Avant , SlimBrowser , Maxthon , GreenBrowser ve Çılgın Tarayıcı yanı sıra Firefox , Netscape , SeaMonkey , Pale Moon ve K-Meleon . Bu program, bilgisayarınıza kurduğunuz tüm web tarayıcılarını algılayabilir ve ana pencerede size koruma durumlarını gösterir. Bu devre dışı bırakılırsa, tanımlama bilgisi ve / veya ActiveX korumalarını etkinleştirebilir, ayrıca büyük engelleme listesini özelleştirebilirsiniz. Ayrıca belirli sitelerdeki eylemleri kısıtlayabilirsiniz.

Bir geri yükleme noktası oluşturun ve bazı parametreleri düzenleyin

Sistem Anlık Görüntüsü, bir sihirbaz ve özel bir ad kullanarak önemli sistem ve tarayıcı ayarlarının yedeklerini oluşturmanıza veya geri yüklemenize olanak tanıdığından SpywareBlaster’ın çok önemli bir işlevidir.

Ayarlar paneli, Internet Explorer için web sayfası ayarlarını yapılandırmanıza (örn. Başlangıç ​​sayfası, arama sayfası, arama çubuğu), Hosts dosyası için şifreli yedeklemeler oluşturmanıza, Flash içeriğini ve indirmeleri tamamen devre dışı bırakmanıza ve ayrıca kendi başınıza ActiveX kontrollerinin bir listesini oluşturmanıza olanak sağlar.

 

 

Yazan: meto

SpywareBlaster 6.0 YAPILAN YORUMLAR