Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Oxynger KeyShield 1.1.0

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

En iyi Anti-Keylogger Yazılımı ve Sanal Klavye

Oxynger KeyShield, şifrelerinizi ve diğer hassas bilgilerinizi  kötü niyetli programlardan ve hack saldırılarından korumak için güvenli bir anti-ekran ve ücretsiz sanal klavye yazılımıdır.

Bu yazılım sayesinde,  tuş günlüğü, ekran günlüğü, fare günlüğü, pano günlüğü ve sörf  günlüğü izlerini klavye tuş vuruşlarını korur. Online finansal işlemlerinizi hırsızlığa karşı korumak için kullanabileceğiniz son derece gelişmiş keylogger yazılımıdır.  Spyware ve truva atlarına karşı dünyanın en etkili korumasını sağlar.

Bilgisayarlarda hiç bir güvenlik programı kullanmadan, kullanıcı adı ve şifreler ile giriş yaptığımız online siteler ve online bankacılık işlemleri, kişisel bilgilerimizi tehdit ederek büyük riskler getiriyor. Mutlaka güvenlik programları olmalı ve bu programlarla beraber mutlaka tuş vuruşlarını takip eden yazılımlara karşı sizi koruyacak yardımcı başka bir programınız olmalıdır.

Böyle bir yazılım ile, ortak bir bilgisayarda şifreli girişleri, online banka girişleri, için dünyanın en güvenli yöntemidir. Diğer güvenlik programlarının aksine, Oxynger KeyShield keylogger her türlü tuş vuruşlarını korur. Böylece, bilgisayarınızda ki kullanıcı ve giriş şifrelerini güvenle kullanabilirsiniz. Artık tüm finansal işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yapmanız kaçınılmazdır. Program bu konuda oldukça iddialıdır.

Oxynger KeyShield

Oxynger KeyShield 1.1.0 BENZER İÇERİKLER
Oxynger KeyShield 1.1.0 YAPILAN YORUMLAR

 

  • Kerim
    2 sene önce

    Kurdum bunu. Kullanıcı adı ve şifre girdiğim anda tarayıcının üstünde aktif hale gelir.