Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo UnInstaller ikon

Ashampoo UnInstaller 9.00.00

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Ashampoo UnInstaller – Program Kaldırma Aracı

 

Ashampoo UnInstaller , yüklü uygulamaları sabit sürücünüzden güvenli bir şekilde ve geride iz bırakmadan tamamen kaldırmak için birkaç akıllı araç özelliği ile sizlere yardımcı olur.

Temiz ve modern görünümlü bir ara yüzle paketlenmiş bu uygulama, bilgisayarınızda şu anda yüklü olan tüm programların bir listesini, kullanılabilir günlük dosyalarını ve ayrıca kayıt defteri, dosya ve sistem değişikliklerini görüntülemenizi sağlar. Programın izlediği şey yalnızca yüklü uygulamalar değil, aynı zamanda dağıtılan güncellemeler, tarayıcı eklentileri ve Windows Mağazası uygulamaları da var.

Kaldırılan uygulama silindikten sonra artıkların bilgisayarda depolanmasını önlemek için oldukça iyi bir çözümdür. Kaldırıcı, orijinal kaldırma işlemlerinin sonunu otomatik olarak algılayabilir ve hiçbir dosya veya bileşenin geride kalmadığından emin olmak için derinlemesine temizlik yapar.

Dahası, Ashampoo UnInstaller yeni bir program yükleyebilir ve başlangıç ​​ve mevcut kayıt durumunu karşılaştırmak ve o programın tüm izlerini verimli bir şekilde kaldırmak için kurulum sürecinin bir günlük dosyasını tutabilir.

Yukarıda belirtildiği gibi, bu program normal bir masaüstü uygulaması kadar kolay kaldırabileceği Windows Mağazası uygulamalarını da hedefler. Ayrıca, yüklenen tarayıcı eklentileri hakkındaki bilgileri günlüğe kaydeder;  izniniz olmadan bu tür bileşenleri dağıtan programlara rastlarsanız sizin için onlardan kurtulmak sorun olmaz. Bu durumda, Ashampoo UnInstaller ile bunları hızlı ve kolay bir şekilde kaldırabileceksiniz.

İster yüklü uygulamalardan, Mağaza uygulamalarından veya tarayıcı bileşenlerinden bahsediyor olalım,  hedef yazılım hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yasallığını kontrol etmek için hızlı çevrimiçi aramalar yapmanızı sağlar.

Program ile sisteminizi yönetmenize ve performansını optimize etmenize yardımcı olacak ek araçlar vardır. Başka bir deyişle, işlevselliği normal bir kaldırıcının ötesine geçer. Daha spesifik olmak gerekirse, bu program sisteminizin anlık görüntülerini oluşturabilir.

Ayrıca, sistem temizleme ve kayıt defteri optimizasyonu, gereksiz dosyaları kaldırma, başlangıç ​​öğelerini yönetme ve çalışan hizmetleri yönetmeye adanmış araçlarla birlikte gelir. Ayrıca, dosya ilişkilendirmelerini yönetebilir, yedeklemeler oluşturabilir ve hatta yanlışlıkla kaldırılan dosyaların silinmesini geri alabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Ashampoo UnInstaller10

 

Yazan: meto

Ashampoo UnInstaller 9.00.00 YAPILAN YORUMLAR