Ashampoo WinOptimizer ikon

Ashampoo WinOptimizer 18.00.19

Ashampoo WinOptimizer – Sistem Bakım ve Optimizasyon Programı

 

Ashampoo WinOptimizer, bilgisayar sistem bakımı ve otimizasyonu yapmak için kullanabileceğiniz en kaliteli yazılımlardandır.

Bilgisayarların hızlı ve güvenli olması, bilgisayar kullanıcıları için en önemli beklentidir. Bunu sağlamak için, periyodik olarak doğru bir şekilde sistem bakımı yapmak gerekmektedir.

Sistemi bakımı, profesyonellik gerektiren bir iştir. Oysa her kullanıcının üst düzey seviyede profesyonel olması kolay değildir. Hatalı bakım yapmak suretiyle, bilgisayarın sistemde çökme oluşabilmektedir. Bu yüzden önemli verilerin kaybedilmesi ve yeniden sistem kurmak can sıkıcı olabilir. Bilgisayara sistem bakımı yapmadan uzun süre kullanmak mümkün olmamaktadır. Bir süre sonra bilgisayarda sistem hataları ve yavaşlama olabilmektedir.

Sistem bakımı için özel bir yetenek gerekmeden ve özel bir eğitim almadan kolay, hızlı ve verimli bir şekilde tüm işleri yapabilirsiniz. Program sayesinde, maksimum performans, güvenlik ve zaman tasarrufu sağlar. İndireceğiniz bu sürüm ücretsiz full sürümdür.

Ashampoo WinOptimizer

İNCELEME VİDEOSU

Özellikler:

 Tek tıklamayla temizleme
 Disk hatalarına karşı erken uyarı
 Kayıt defteri birleştirme
 Başlangıç programlarını düzenleme
 İnternet bağlantı optimizasyonu
 Silinen dosyaları geri kurtarma
 …ve çok daha fazlası

Yazan: meto

Ashampoo WinOptimizer 18.00.19 YAPILAN YORUMLAR