Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AVG Antivirus FREE ikon

AVG TuneUp 21.8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

AVG TuneUp – Bilgisayar Optimizasyon Programı

 

AVG TuneUp, bilgisayarı optimize etmek, temizlemek ve bilgisayar sorunlarını onarmak için kullanacağınız bir programdır.

Bu program ile bilgisayarı optimize etmek sureti ile normalden daha verimli olmasını sağlarsınız. Böylece eski bilgisayarın  daha uzun kullanılabilmesini, yeni bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlarsınız. Bu bilgisayar optimizasyon programı sayesinde bilgisayarınızın hızını ve performansını artırmak için kullanacağınız  Uyku Modu’na geçebilirsiniz. Progam, depolama alanı açmak için, Disk ve Tarayıcı Temizleyici özelliğine de sahiptir.

Windows işletim sisteminin ilk kurulduğu zamanki gibi çalışmasını sağlamak, hatalardan ve donmalardan kurtarmak için bu programın kayıt defterinizdeki sorunları tespit etmesi ve otomatik olarak düzeltmesi için çalıştırın. Otomatik windows bakım özelliği ile  disk alanını genişletmek için tarayıcı izlerini, izleme çerezlerini, önbellek dosyalarını ve program kalıntı dosyalarını temizleme yapmanızı sağlar.

Yüklü programlar bilgisayarınızın bellek ve işlemcisini aşırı kullanarak sizi yavaşlatır. Tümüyle yenilenen Uyku Modu teknolojisi sayesinde bilgisayarı yavaşlatan programları uyku moduna almanızı ve onları sadece ihtiyaç duyarak  kullanacağınız zaman uyandırır. Programın yazılım kaldırma aracı aşırı kaynak kullanan yazılımları tespit ederek bulur ve artık kullanmayacağınız programlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

AVG TuneUp

 

 

 

Yazan: meto

AVG TuneUp 21.8 YAPILAN YORUMLAR