KCleaner ikon

KCleaner 3.8.2.112

KCleaner  – Ücretsiz Sabit Disk Temizleme Yazılımı

 

KCleanersabit disk üzerinde biriken gereksiz dosyaları silmek ve bilgisayarın yükünü hafifletmek için tasarlanmıştır.

CCleaner ismine benzerliği ile dikkat çekse de, CCleaner yazılımına göre çok daha fazla etkili temizleme gücüne sahip olduğunu gördüğümüz bir yazılımdır. Müzik, resim, film türü dosyalardan tam performans verimlilik almak için, yapacağınız bakım yeterli olacaktır.

Programı tam otomatik mod ayarlarında çalıştırdığınızda, sizin çalıştırmanıza gerek kalmadan arka planda çalışarak, bilgisayarınızın verimliliğini düşürecek tüm işe yaramaz dosyaları silecektir.  Bilgisayarların harddiski zamanla gereksiz çöp dosyalarla birikerek bilgisayarın performansını olumsuz etkileyecektir. Bu yüzden mutlaka  bir harddisk temizleme programı kullanmanız önerilir. Bu program sizlere en güvenli temizleme önerileri yapacaktır.Geri Dönüşüm Kutusu öğeleri, Windows yükleyici kopyaları, Apple yükleyici önbelleği, geçici ve son dosyalar, çerezler, Firefox önbelleği, MSN Messenger, Opera ve Google Güncelleyici önbelleği gibi tanımlanacak ve silinecek veri türlerini seçerek başlayabilirsiniz. düzeltmeler ve hizmet paketi kaldırıcıları. Bu seçim varsayılana sıfırlanabilir.

Program, güvenliği artırmak için dosya adlarını karıştırmanıza ve nesneleri silmeden önce kırpmanıza olanak tanır. Standart, 1 veya 3 geçiş arasında silme yöntemini seçme ve ayrıca otomatik temizleme sıklığını seçmenize olanak tanır. Sistem başlangıcında otomatik olarak çalışması, sistem tepsisi alanına küçültmesi kişiselleştirilebilir.  Bununla beraber, silmeleri daha sonra incelemek üzere dosyaya kaydetmesi istenebilir.

Uzman modunda, programın kurtulmak istediği dosyaların diskteki konumlarıyla birlikte tam olarak bulmak için bir temizleme işlemini simüle etmek mümkündür. Bunlardan herhangi birini fiili kaldırma prosedürünün dışında bırakabilirsiniz. Dahası, bilgisayar görev tamamlandığında hemen kapanacak veya yeniden başlayacak şekilde ayarlanabilir ya da uygulama kapatılabilir.

KCleaner

PROGRAM VİDEOSU

Özellikleri:

 Ön bellekte kullanılmayan geçici ve işe yaramaz çöp dosyaları algılar ve temizler.
 Arka planda otomatik çalışma modu.
 Güvenli dosya silme.
 Uzman kullanım modu.
 Uluslararası destek.

 

Yazan: meto

KCleaner 3.8.2.112 YAPILAN YORUMLAR