Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MSI APP Player ikon

MSI APP Player 4.280.1.6309

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

MSI APP Player – Android Emülator Yazılımı

 

MSI APP Player, bluestacks ile ortaklaşa geliştirilmiş bir android emülatör yazılımıdır. Bu yazılım, sizlere mobil ve PC arasında kusursuz oyun deneyimi sağlar.

Bu emülatör, sizlere bir çok cihazlara göre  6 kat daha fazla performans sağlar. Programı kurduktan sonra, daha önce bir emülator kullanıcısı olanlar aradaki farkı çok net olarak görebilirler. En son yenilikle oyuncular, denetleyiciler için özel olarak tasarlanmış sezgisel kullanıcı arayüzü ile dizüstü bilgisayarlarda konsol benzeri kontrol deneyimi yaşamanızı sağlar. Yüksek kare hızlarını etkinleştirerek pürüzsüz görseller sunar. Daha iyi tepki süresi ve düşük gecikme ile 240 FPS’ye kadar görsel netlik deneyimi sağlar.

Program sayesinde, karışıklık yaşamadan ve ödün vermeden aynı anda birden fazla oyun çalıştırabilirsiniz. Her durumda farklı koşullara daha iyi uyması için Çoklu Örnek Yöneticisi aracılığıyla performans ayarlaması sağlar. Program, MSI’ye özel Hotkey Lighting ile, hardcore mobil oyuncuların zifiri karanlıkta bile doğru hareket etmesi daha kolay ve savaş alanında kazanma şansını optimize ediyor.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

MSI APP Player

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

MSI APP Player 4.280.1.6309 YAPILAN YORUMLAR