Norton Security Deluxe ikon

Norton Security Deluxe 22.17.1.50

Norton Security Deluxe  –  Popüler Antivirüs Programı

 

Norton Security , bilgisayarlarınızı virüsler, casus yazılımlar, sosyal medya tehlikelerine ve kimlik hırsızlığına karşı koruyabilecek güçlü bir Antivirus programı.

Bilgisayar ve İnternet’in ülkemizde kullanılmaya başladığı ilk zamanlardan beri kullanılan bir Antivirus programıdır. Gelişmiş özellikleri ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan Norton, ilk zamanlarındaki gibi bilgisayarı kasan bir Antivirüs programı olmaktan çıkarak, bilgisayarınızın bellek tüketimini daha az tüketerek, bilgisayarınızın kasılmasının önler.

Norton Security Deluxe

Norton Security , Dünya genelinde 175 Milyon aktif kullanıcıya sahip bu yazılım bulut teknolojisinden faydalanarak, hangi tür dosyaların tehlikeli olduğu konusunda sizleri uyarır. Ayrıca girdiğini web siteleri güvenli mi değil mi, kimlik bilgilerinizi girme konusunda sakınca var mı yok mu önceden ikaz eder. Bunun dışında tüm kullanıcı isimlerinizi ve şifrelerinizi sizin için hatırlar ve güvende olmasını sağlar. Otomatik güncelleme özelliği ile siz bilgisayarı kullanmadığınız anda kendi kendine gerçekleştirir.

norton-security-deluxe

Özellikler:

 Virüslere, casus yazılımlara, kötü amaçlı programlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korur
 Kimliğinizi ve çevrim içi işlemlerinizi güvende tutar
 Geniş kapsamlı koruma ve performans için 1 numaralı tüketici güvenlik yazılımı
 %100 para iade güvencemiz dahildir: Aygıtlarınızı ya virüslerden arındıracağız ya da paranızı iade edilir.

 

Yazan: meto

Norton Security Deluxe 22.17.1.50 YAPILAN YORUMLAR