Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PeerBlock 1.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

PeerBlock – IP Engelleme ve IP Gizleme Programı

 

PeerBlock gelişmiş bir IP engelleme aracıdır. Tehlikeli olduğu bilinen siteleri engellemek için, internet üzerinden diğer bilgisayarlar kontrol etmenizi sağlar.

PeerBlock internette  bilgisayarınız “için yapılan görüşmeleri” kontrol etmenizi sağlar. “Bilinen kötü” bilgisayarlarının uygun listelerini seçerek, reklam veya casus odaklı sunucuları, p2p faaliyetleri ve hatta tüm ülkeler ile iletişimini engelleyebilirsiniz. Onlar bilgisayarınıza giremez ve bilgisayarınız ya onlara bir şey göndermez. Bu sayede tamamen güvende olursunuz.

Bu program ücretsiz PeerBlock projesi tarafından dağıtılmaktadır. Programı ilk çalıştırdığınızda, bir sihirbaz sayesinde kurulum seçeneklerini ayarlamanız kolay olur. Varsayılan olarak, PeerBlock blokları karşıtı P2P örgütleri, reklamlar, casus yazılımlar engellenecektir. Bununla beraber, ayarlar kapsamında her zaman HTTP izin ver etiketli bir onay kutusu da bulunuyor. Her adım seçeneklerinizi açıklayan bir paragraf uzunluğunda Öneri içerir. Daha fazla yardıma ihtiyaç duyarsanız, çevrimiçi Kullanıcı Kılavuzu ve diğer belgeler de  size yardımcı olacaktır.

PeerBlock hemen programın basit arayüzünde verilerin görüntülenmesi, bilinen tehdit ve troublemakers güncellenmiş bir listesini görmenizi sağlar. Programın ara yüzü yalnızca bir geliştiricinin hoşuna gideceği tasarımda olsa da, aslında onun mantıksal düzeni ve verimli kontrol paketi için teşekkürü hak ettiğini düşünüyoruz. Program arayüzü iki sayfa üzerinde uzanan Ayarlar sekmesi iki sekme, Koruma ve Ayarlara sahiptir. Uzun lafın kısası kişisel verilerinizi korumak için bu tarz bir programa ihtiyaç var. Bu program ise bizim sitemiz dahil bir iki siteden indirilebilir. Ücretsiz olarak hemen indirip kullanmaya başlayın.

PeerBlock

 

 

Yazan: meto

PeerBlock 1.2 BENZER İÇERİKLER
PeerBlock 1.2 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları