Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Quick Any2Ico 2.4.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Quick Any2Ico – Simge ve İcon Hazırlama Programı

 

Quick Any2Ico, özellikle program yapımcıları yada web tasarımcıların işine yarayacak ve pek çok alanda kullanılabilecek, resimlerden simge ve icon hazırlama programı.

Hazırlanmış programlar veya web siteleri için ihtiyaca uygun icon aramak yerine kendinize ait simge ve iconlar oluşturmak son derece kolaydır. Kullanıcı dostu ve son derece kolay bu program ile kendinize ait simge ve iconları hemen hazırlamaya başlayın. Ayrıca, simge dosyalarından görüntü formatlarını ekleyebilir veya kaldırabilir, çıkarılmış simgeleri PNG formatında kaydedebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bunun dışında mevcut orjinal ikonların görüntü kalitesini bozmadan ölçeklendirme işlemini de yapabilirsiniz. Program kurulum gerektirmez. Bu program şu anda sadece bağışlarla desteklenen ücretsiz bir yazılımdır. Bilgisayarınıza kurup hemen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

PROGRAM VİDEOSU

KULLANIMI:

Kaynak dosyayı seçmek için dönüşüm modunu seçmeniz gerekir. Hızlı Any2Ico iki modu destekler: Herhangi bir dosya veya klasörden dönüştürme ve ikili dosya kaynağından ayıkla.

Bir resmi bir simgeye dönüştürmek veya bir dosya nesnesiyle (örneğin bir dosya klasörü) ilişkilendirilmiş simgeyi çıkarmak istiyorsanız, varsayılan olarak seçilen bir önceki dosyayı kullanın. Simgeyi bir ikili dosya kaynağından, böyle bir yürütülebilir dosyadan, bir DLL’den, hareketli bir imleçten veya mevcut bir simge dosyasından çıkarmak istiyorsanız, ikili dosya kaynağından ayıkla’yı seçin.

Kaynak dosyayı seçmenin en kolay yolu, Kaynak seç grubundaki giriş kutusuna sürüklemektir. Bu yöntemi kullanarak, Quick Any2Ico, bırakılan dosyaya bağlı olarak dönüştürme modunu otomatik olarak seçer.

Kaynak seç grubundaki göz at düğmesine de basabilirsiniz. Bu düğmenin davranışı seçilen dönüşüm moduna bağlı olacaktır.

Herhangi bir dosyadan veya klasörden dönüştür seçiliyse, kabuğun dosyaya gözat iletişim kutusunu açarak dönüştürmek istediğiniz görüntüyü içeren klasöre göz atmanızı, istediğiniz dosyayı seçip açmanızı sağlar.

İkili dosya kaynağından çıkar seçiliyse, dosya kaynağından bir simge seçmenize olanak tanıyan seçme simgesi iletişim kutusunu açar. Simge dizini girişi, ikili kaynak içindeki simgenin sıfır temelli dizinini belirtir.

Yazan: meto

Quick Any2Ico 2.4.0.0 YAPILAN YORUMLAR