Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Revo Uninstaller ikon

Revo Uninstaller 2.4.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Revo Uninstaller – Sistem Temizlik Aracı

 

Revo Uninstaller , Windows’un ‘kontrol panelinin’ Ekle veya Kaldır ‘özelliğini aşan bir çözümdür. Programları kaldırır, ancak aynı zamanda bilgisayarın kayıt defterinden kalan diğer kalıntıları da temizler.

Sisteminizde bıraktıkları izler, performansını olumsuz yönde etkileyebileceğinden, artık ihtiyaç duymadığınız yazılımı kaldırmak çok önemlidir. Standart kaldırma işlemi programı siler, ancak arkasında kayıt defterini karıştıran bazı izler bırakarak bilgisayar hatalarına ve yavaşlamalara neden olur. Bu durum bilgisayar bakım programları kullanarak performansı geri yakalamayı gerektirir.

Gelişmiş temizleme işlemleri

Revo Uninstaller, tüm yazılım kalıntılarının tam bir temizleme işlemini gerçekleştirir. Uyguladığı adımlar şunlardır: sisteminizde yüklü olan tüm uygulamaları algılar ve kaldırılacak olanı seçmenize olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılara üç kaldırma yöntemi sunar: Güvenli (çok hızlı), Orta (artıklar için en yaygın yerlerde arama yapar) ve Gelişmiş (tarama ayrıntılıdır ancak daha uzun sürer). Tarama işlemi biter bitmez, yazılım, tespit edilen tüm kalıntıların bir listesini görüntüler ve hangilerinin silinmesi gerektiğini seçmenize izin verir. Lütfen tüm dosyaların kaldırılması için bazen yeniden başlatma gerektiğini unutmayın.

Başlangıçta çalışan uygulamaları yönetin ve geçmişi temizleyin

Program, temel amacına ek olarak, çoğunlukla sisteminizi ince ayarlamaya yarayan ekstra araçlar içerir. Otomatik Çalıştırma Yöneticisi, sistem önyüklemesinde yüklenen öğeleri yönetmenize izin verirken, İz Temizleyici, tarayıcınızdan veya Office paketinizden geçmişi temizlemenin güvenli bir yoludur.

Tetiklemesi kolay eylemler

Hunter modu, tüm uygulamanın görev çubuğuna küçültülmesini sağlarken, “hedef uygulama” benzeri bir işaret belirir. Herhangi bir açık pencereye sürükleyip bırakın; ilgili programı kaldırma, otomatik başlatmayı durdurma, işlemi sonlandırma veya silme seçenekleri sunulur.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Revo Uninstaller

 

 

Yazan: meto

Revo Uninstaller 2.4.2 YAPILAN YORUMLAR