Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Security_Eye_ikon-removebg-preview

Security Eye 4.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Web Kamerasını Güvenlik Kamerasına Dönüştürme Programı

 

Security Eye, birden fazla IP kameraları veya web kameralarını izlemek için kişisel gözetim sistemidir. Bilgisayarın kamerasını güvenlik kamerasına dönüştürmek için kullanabilirsiniz.

Yazılım, hareket algılama özelliği ile sürekli ve programlı kayıtlar sunmaktadır. Eğer hareket dedektörü kullanıyorsanız, bir hareket algılandığında, otomatik olarak video kaydı yapabilir. İsteğe bağlı olarak, fotoğraf çekmek  yada  alarm çalma gibi işlevsellikleri devreye girer. İsterseniz size bir e-posta veya SMS ile uyarı gönderebilir.

Yazılım, kaliteli video kaydı için xVid kodlama motorunu kullanır. Evden, iş yerinizden ya da dükkanınızdaki etkinlikleri siz uzaktayken kaydedebilirsiniz. Kullanımı kolay, entegre video oynatıcı, kaydedilmiş videoyu istediğiniz zaman, herhangi bir hızda oynatmanıza izin verir. Kaydı, günün ve haftanın özel periyotlarında çalıştırabilirsiniz.Eğer herhangi bir hareket algılarsa, yüksek bir sesi açabilir (siren gibi). Ayrıca kameralardan eklenen fotoğraflarla birlikte e-postanıza bir uyarı mesajı gönderebilir. Buna ek olarak, cep telefonunuza sms gönderebilir. Sadece güvenlik tehdidini belirlemek değil, kanıtları yakalamak da önemlidir. Program hareketi algıladığında, kameralarda anlık görüntüler çekebilir ve video kaydedebilir. Yakalanan medya dosyaları yerel klasöre veya bulutta kaydedilir.

Security Eye, bilgisayar kamerasından video görüntüleme yapma konusunda rakipsizdir. Program 1200’den fazla IP kamera modelleri ve hemen hemen tüm web kameralarını destekler. Ayrıca dünyanın her yerinden, tarayıcı üzerinden canlı akışı izleyebilirsiniz. Hareket algılayıcı özellik ise, programın içerisinde bulunan temel araçlardan biridir. İstenmeyen gelişmeler olduğunda hareket algılama devreye girerek kamera kaydı başlar. Tüm bunların dışında çok daha fazla ekstra özelliklere sahip olmakla beraber, ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Kamera kayıt programı olarak değerlendirebileceğiniz bir yazılımdır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Security Eye

 

Yazan: meto

Security Eye 4.6 BENZER İÇERİKLER
Security Eye 4.6 YAPILAN YORUMLAR