Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Spybot - Search & Destroy ikon

Spybot – Search & Destroy 2.9.85.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Spybot – Search & Destroy

 

Spybot – Search & Destroy, bilgisayarı casus yazılımlara karşı korumak için kullanılan ve uzun yıllardır kullanılan bir koruma programı.

Başkalarının kişisel bilgilerinizi ve tarama alışkanlıklarınızı kullanmasını önlemek istiyorsanız, casus yazılımlara karşı koruma çok önemlidir. Program bu tür kötü amaçlı yazılımları sizden uzak tutmak için tasarlanmış, ayrıca dosya parçalama, başlangıç ​​öğelerini yönetme ve istatistik oluşturma için bir dizi araç sağlayan tam özellikli bir güvenlik çözümüdür.

Kurulum işlemi, ana pencerede mevcut tüm seçeneklerle temiz ve profesyonel bir görünüme sahipken, sorunsuz bir şekilde çalışır. Buna ek olarak, her bir araç için Yardım içeriği sağlanır ve böylece her tür kullanıcının SpyBot  ile bilgisayarın performansını zorlamadan nasıl başa çıkacağını öğrenmesini sağlar.Ana pencere, tarama modlarına doğrudan erişim sağlar, yani: bilgisayarınızı tehditlere karşı kapsamlı bir şekilde analiz eden tam bir sistem taraması ve işlenecek konumları manuel olarak seçmenizi sağlayan özel bir dosya ve klasör taraması.

Tarama hızı iyi, ancak tam bir taramanın biraz zaman alabileceğini bilmelisiniz. Sonuçlar, konum, tehdit seviyesi, tür, kategori, kural ve kısa açıklama gibi bilgilerle birlikte bir liste olarak görüntülenir ve seçilen tüm öğeleri sadece bir düğmeye basarak düzeltmek mümkündür.

Casus yazılımların ve kötü amaçlı yazılımların bilgisayara bulaşmasını önlemek için önleyici tedbirler almayı amaçlayan bir sistem bağışıklama özelliği de bulunurken, son sistemin tarihi ve saati, dosya veya rootkit taraması gibi istatistikler otomatik olarak oluşturulabilir.

Başlangıç ​​araçlarını yönetmek, dosyaları parçalamak, sistem tutarsızlıklarını onarmak veya bir rootkit taraması gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir dizi tamamlayıcı seçeneği tetikleyen bir Gelişmiş Kullanıcı Modu da bulunuyor. Uygulama yalnızca casus yazılımları kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda en yeni virüs güncellemelerini indirmek için hızlı bir güncelleme aracı sağlayarak keylogger’ları da algılar ve siler. Her zaman güvenli tarafta olduğunuzdan emin olmak için, kaldırılan her dosyanın otomatik olarak bir yedeğini oluşturur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Spybot - Search & Destroy 

PROGRAMIN VİDEOSU

Yazan: meto

Spybot – Search & Destroy 2.9.85.5 BENZER İÇERİKLER
Spybot – Search & Destroy 2.9.85.5 YAPILAN YORUMLAR