Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Spybot Search Destroy ikon

Spybot Search Destroy 2.7.64

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Spybot Search Destroy  – Casus Yazılım Temizleme Programı

 

Spybot Search Destroy,  bilgisayarınızda ki malware ve rootkit türü kaldırılması zor olan zararlı yazılımları temizleme programı.

Özellikle programların içerisine gömülerek gizlenen rootkit dediğimiz zararlı yazılımlar, antivirüs programları tarafından tespit edilemeyebilir. Program, rootkit ve diğer zararlı yazılım türlerini kolayca tespit ederek temizlemenizi sağlar. Aynı zamanda kayıt defteri hatalarını düzeltebilen bir yazılımdır. Tek başına komplike koruma sağlamaya yetecek bir program olması nedeni ile tercih edilebilir bir yazılımdır.

Spybot – Search & Destroy,  bilgisayarınıza kurduysanız, ayrıca bir antispyware programı kurmanıza gerek yoktur. Bu program virüs ve casus programlara karşı koruma sağlayan eski programlardan biridir. Kalitesini ispatlamış ve kendini sürekli yenileyerek bütün zamanların güvenlik yazılımlarından biri olarak kalmayı başarabilmiş ve kullanıcı memnuniyeti sağlamıştır.

Ev kullanıcıları için olan bedava sürüm için, ücretsiz destek sağlanıyor. Otomatik güncelleme özelliğine ve zararlı yazılımlara karşı anlık koruma sağlaması için ücretli olarak almak gerekiyor. Aksi takdirde güncellemeler manuel olarak yapılabilmektedir. Bunun dışındaki tüm özellikleri ücretsiz kullanılabilmektedir.

 Spybot Search Destroy

Tanıtım Videosu

 

 

Yazan: meto

Spybot Search Destroy 2.7.64 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları