Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Care ikon

Wise Care 365 6.5.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Wise Care 365 – Optimizasyon Programı

 

Wise Care 365, bilgisayarın kayıt defterini ve gereksiz dosyaları temizlemek için kullanacağınız bir optimizasyon programı.

Gizlilik koruması ile bilgisayarı daha güvenli hale getirir. Bu program bilgisayarı optimize etmek ve hızlandırmak için daha iyi bir seçenek sunar. Bu program Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarları en iyi performansta tutmak isteyen milyarlarca Windows kullanıcısı için kesinlikle tercih edilen bir seçenektir.

Yavaş bilgisayarları hızlandırmak ve saniyeler içinde sabit disk alanını boşaltmak için imkan sağlar. Uygulama sistemdeki tüm gereksiz dosyaları belirledikten sonra, kullanıcılar bunları otomatik olarak silmeyi seçebilir, böylece bilgisayarın performansını ve hızını artırırken aynı zamanda sabit sürücüdeki alanı da temizleyebilir.Dahası, uzman kullanıcılar geçersiz ActiveX veya COM bileşenleri, eski başlangıç ​​programları, eksik paylaşılan DLL’ler, boş anahtarlar, gereksiz kaldırma bilgileri veya geçersiz Windows Güvenlik Duvarı ayarları gibi kaldırılması gereken kayıt defteri girdilerinin türünü bile seçebilirler. Program, işletim sistemi tarafından bırakılan tüm izleri veya üçüncü taraf yazılımları çalıştırarak ve ayrıca İnternet tarama geçmişini temizlemek için de kullanılabilir.

Önemsiz dosyaları silerek bilgisayarın performansını artırmanın yanı sıra, başlatma sürecini, ağı ve uygulamaların yanıtını hızlandırabilecek bazı ek yöntemler sağlar. Diskin ve kayıt defterinin birleştirilmesi, kullanıcıların bilgisayarlarının performansını optimize etmelerine de yardımcı olabilir.

Bu yazılım, dünyanın en iyi teknolojisine sahiptir. Bilgisayarın performansını optimize etmek, diskleri, Windows kayıt defterini birleştirmek ve başlangıç ​ hizmetlerini yönetmek için uygundur. Ayrıca  bilgisayarınızın gizliliğini meraklı gözlerden korur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Wise Care

 

 

Yazan: meto

Wise Care 365 6.5.4 BENZER İÇERİKLER
Wise Care 365 6.5.4 YAPILAN YORUMLAR