Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Data Recovery ikon

Wise Data Recovery 6.0.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Wise Data Recovery  – Kaybolan Verileri Kurtarma Programı

 

Wise Data Recovery, bilgisayarınızda istemeden kaybolan verileri kurtarmak için kullanacağınız bir yazılımdır.

Özellikle, (fotoğraf, word, e-posta, txt, vb) gibi dosyalarınızı bazen istemeden silebileceğiniz gibi, bilgisayarınızın çökmesi sonucunda da kaybedebilirsiniz. Programı çalıştırıp  ana sürücüyü taratarak, karşınıza kurtarmak istediğiniz verilerin bir listesi gelecek. Kurtarmak istediğiniz verileri işaretleyerek, ‘Tara‘ butonuna tıklamanız yeterlidir.Wise Data Recovery, gelişmiş tarama ve kurtarma algoritması sayesinde, veri kurtarma işlemini mümkün olduğu kadar hızlı yaparak, zaman tasarrufu sağlar. Zaman kazandırması dışında, bilgisayarınızın sistem kaynaklarını tüketmeden çalışma özelliğine sahiptir.

Program ile USB sürücü, hafıza kartı, dijital kamera, cep telefonu, MP3 çalar ve diğer medya depolama alanlarındaki kaybolan verileri kurtarmak için iyi ve etkili bir çözümdür. Kullanımı son derece kolay olan bu yazılımı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Wise Data Recovery

PROGRAM VİDEOSU

 Özellikler:

 Program gelişmiş bir algoritma kullanarak, girdiğiniz anahtar kelimelere göre sizi saniyeler içerisinde sonuca  ulaştırıp zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
 Kayıp dosyaları bulma ve kurtarma öncesi analiz etme.
kurulum gerektirmez. Taşınabilir sürücüler sayesinde her yerde kullanabilirsiniz.
 WindowsXP ve Windows 8.1’e kadar tüm sürümleri destekler.

Desteklediği Diller: İngilizce, Arapça, Azerice, Bengalce, Belarus, Bengalce, Bulgarca, Katalanca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, Estonyaca, Fince, Fransızca, Gürcüce, Almanca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Kürtçe, Norveç, Farsça, Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Tacik, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca

 

 

Yazan: meto

Wise Data Recovery 6.0.4 YAPILAN YORUMLAR