Wise Disk Cleaner ikon

Wise Disk Cleaner 10.2.8

Wise Disk Cleaner  – Sistem Optimizasyon Programı

 

Wise Disk Cleaner, bilgisayarınızda biriken kaldırılmış dosya kalıntılarını ve çöp dosyaları silmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Windows Bilgisayar içerisinde zamanla gereksiz dosyalar birikebilir. Bu gereksiz dosyaları değerli sabit disk alanı üzerinde fazladan gereksiz alan işgal ederek ihtiyacınızı kısıtlı hale getirir. Bu program ile disk alanını boşaltmak oldukça kolaydır.  Böylece bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için sabit diskinizdeki bu gereksiz dosyalardan kurtulursunuz. İçerisinde 50 farklı dosya biçimini tanıyan bu programla, söz konusu işe yaramayan dosyaları temizleyebilirsiniz. İnternet Explorer, Firefox, Opera, Crome gibi tarayıcılarının internet geçmişi ve çerezlerini temizler.Wise Disk Cleaner, geri dönüşüm kutusu, önemsiz dosyaları ve log dosyalarını kaldırmanızı sağlar. Ücretsiz olan bu program, diğer emsallerine göre daha bir benzersiz temizlik işi gerçekleştirir. Program son derece kolay kullanıma sahip olmak ile beraber, Türkçe kullanım özelliğine sahiptir.

Wise Disk Cleaner

PROGRAM VİDEOSU

Özellikleri:

Hızlı ve Kolay:Program,  yeni gelişmiş bir algoritma kullanır. Bu sayede bütün diski taramak için sadece birkaç saniye sürer.

Ortak Temizleyici: Geçici dosyalar, indir geçmişi, tarama geçmişi, geçersiz kısayolları, izleri, önbelleği, çerezleri, parolaları, Windows bileşenlerini ve diğer birçok gereksiz dosyaları temizler.

Kurulum Dosyaları Silme:  Örnek resimler, örnek müzik, örnek videolar, IME dosyaları, yardım dosyaları, indirilmiş kurulum dosyaları, temel önbellek yükleyici ve gibi windows işletim sistemi artıklarını siler.

 

 

Yazan: meto

Wise Disk Cleaner 10.2.8 YAPILAN YORUMLAR