Wise PC 1stAid ikon

Wise PC 1stAid 1.48

Wise PC 1stAid  –  Bilgisayar Bakım Programı

 

Wise PC 1stAid , wisecleaner yazılım firmasının üretip dağıttığı, bilgisayar sorunlarını düzeltmek için kullanılan ücretsiz bir yazılımdır.

Bilindiği gibi bilgisayarlar belli bir kullanım süresinden itibaren bir takım sebeplere bağlı olarak, performans kaybeder ve çeşitli sorunlar oluşturmaya başlar. Bu sorunların çoğu genellikle program kurulum ve kaldırımı yada internette dolaşım neticesinde oluşan sistem değişikliklerine bağlı olarak gelişirler. Bununla beraber, bilgisayara bulaşan bazı zararlı yazılımlar da bu sorunları daha da arttırırlar.

Bu program sınırsız teknik destek imkanı sağlamakla beraber, bir çok bilgisayar problemlerinin üstesinden gelmenizi sağlar. Kayıt defteri hataları, kısayol problemleri, çöp dosyalar, bellek hataları, yavaş çalışma ve geç açılma gibi sebeplerden dolayı oluşabilecek sistem sorunlarının onarımı için olağan bir çözüm ortağıdır.

Kayıt defteri hataları, kayıt defteri çöp dosyaları, gereksiz masa üstü simgeleri, web sayfaları gereksiz dosyaları gibi unsurların yol açtığı tüm yavaşlamalar ve problemler için, tek yapmanız gereken ilgili problemler bölümlerini seçerek sabırla onarımı beklemeniz. Program tüm bu olumsuzluklardan sizleri bir iki dakika içerisinde otomatik olarak kurtaracaktır. Sitemizde bulunan diğer sistem bakım araçları ile aynı özelliklere sahip olmasa bile, yinede sorunların çözülmesi için kullanılabilecek ücretsiz bir çözümdür.

Son derece kolay kullanabileceğiniz bu yazılımı bilgisayarınıza ücretsiz indirerek, sizlerde bir kaç sebebe dayalı sistem hatalarından kurtulabilirsiniz. Otomatik güncelleme, çoklu dil desteği, forumlarda yardım konularına ulaşma gibi ek özelliklere sahiptir.

 Wise PC 1stAid

 

Yazan: meto

Wise PC 1stAid 1.48 YAPILAN YORUMLAR