Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Registry Cleaner ikon

Wise Registry Cleaner 10.9.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Wise Registry Cleaner – Kayıt Defteri Düzenleme Programı

 

Wise Registry Cleaner, kayıt defterinden kaynaklanan sorunları düzeltmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Sürekli kurulan programlar, kayıt defterlerinde yer tutarlar. Program kurulumu yaparken, bazı kötü niyetli reklam yazılımları veya program içerisinde ki virüsler, kayıt defterine kadar bulaşabiliyor. Daha sonra bu programları kaldırsanız bile, söz konusu olumsuzluklara bağlı problemler, bilgisayarınızda sorunlar oluşturabilirler. Hatta bilgisayarınızın çökmesi ile sonuçlanacak kadar bir hasara yol açabilmektedir.Ayrıca kaldırılan programlara ait kayıt defteri girdileri bazen silenmemektedirler. Dolayısı ile, buna bağlı performans düşüklüğü veya sistem hataları ile karşılaşabilirsiniz. Bu yazılım sayesinde, kayıt defteri taramasını birkaç saniyede yapabilir, temizlemeden önce kayıt defteri yedeğini alabilirsiniz.

İşte bu noktada Wise Registry Cleaner kullanarak tüm bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bilgisayar bakım programları içerinde en iyi ve popüler olanlar sıralamasında bulunan bu yazılım, bilgisayar kullanan bir çok kimsenin kullanması gereken çok önemli yardımcı programlardan biridir. Sitemizden ücretsiz olarak indirip kurabilirsiz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Wise Registry Cleaner

Özellikler:

 Herhangi bir temizlik yapılmadan önce kayıt otomatik olarak yedeklenir.
 Kendi ihtiyacına göre günlük, haftalık veya aylık olarak kayıt defterini otomatik temizlemek için programı zamanlayabilme.
 Bölünmüş dosyaları birleştirme ve optimizasyon.
 Normal, güvenli, ya da derin modlarda kayıt defteri taraması yaptırabilirsiniz.
 özel alanları, geçersiz dosya uzantıları, eskimiş başlangıç program girişleri, geçersiz yazılım yolları ve daha birçok gibi şeyler için bilgisayarı tarayabilir.
 Çoklu dil desteği.
 Otomatik güncelleme
 Ücretsiz

 

 

Yazan: meto

Wise Registry Cleaner 10.9.2 BENZER İÇERİKLER
Wise Registry Cleaner 10.9.2 YAPILAN YORUMLAR