Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise System Monitor ikon

Wise System Monitor 1.5.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Wise System Monitor – Sistem Denetim Programı

 

Wise System Monitor, bilgisayarın sistemini ve donanım durumunu izlemek için kullanılan bir programdır.

Hepimizin bildiği gibi, sistem kaynakları tam kapasitelere ulaştığında veya donanım bileşenleri çok ısındığında, tam işlevsellik garanti edilemez. Bilgisayarlarımızın gerçek zamanlı sistemini ve donanım durumunu izlemek problemlere karşı önceden tedbir alınmasını sağlar.

Wise System Monitor bunu başarmanın basit bir yolunu sunar. İşlem Monitörü, kullanıcılara ve sistem tarafından çalıştırılan tüm işlemlerin açık ve düzgün bir listesini verir, kullanıcılar programın arayüzünde bilgisayarın daha sorunsuz çalışmasını sağlamak için gerekli olmayan tüm işlemleri kapatabilir.

Donanım Monitörü kullanıcılara işlemci, ana kart, bellek, disk gibi tüm önemli donanım bileşenlerinin ayrıntılı özelliklerini sunar. İşletim Sistemi kullandığınız windows sistemi hakkında doğru ve ayrıntılı bilgi görüntülerken. RAM’i, sabit sürücüyü veya diğer bileşenleri yükseltmek istediğinizde bu iki bilgi gerçekten kullanışlı olur. Donanım özellikleri arasında, en önemli dört donanımın gerçek zamanlı sıcaklığı da vardır: ana kart, CPU, grafik kartı ve sabit sürücü.

Bilindiği gibi bu bileşenlerden herhangi birinin aşırı ısınması yavaş ve kararsız bir bilgisayara, özellikle dizüstü bilgisayarlarda yol açabilir. Bu nedenle, sıcaklıkların buna göre hareket etmesini bilmek oldukça gereklidir. Sağ alt köşedeki açılan pencere, kullanıcılara internet hızı, bellek kullanımı, CPU kullanımı ve çekirdek bileşen sıcaklıklarına hızlı bir bakış sağlar. PC’nizin hangi kısmının aşırı ısındığı RAM, CPU ve internet hızınızı neyin tükettiğini bildiğiniz için, iyi bilgisayar performansı sağlamak için onlarla zamanında başa çıkabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Wise System Monitor

 

 

Yazan: meto

Wise System Monitor 1.5.3 BENZER İÇERİKLER
Wise System Monitor 1.5.3 YAPILAN YORUMLAR