Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Windows Key Finder ikon

Wise Windows Key Finder 1.0.112

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wise Windows Key Finder – Windows ve Office Ürün anahtarını bulma

 

Wise Windows Key Finder, Kullanımı kolay bir Microsoft Windows ürün anahtarı görüntüleyici.  Windows sisteminizi ve Microsoft Office anahtarını bulmak için kullanabilirsiniz.

Bu program bir Windows ürün anahtarı görüntüleyicisidir; sisteminiz en son Windows 10 veya Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve hatta Windows XP olsa da. Ayrıca, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server2012 dahil olmak üzere Windows Server anahtarını da bulabilir.

Programın bir diğer önemli özelliği, yalnızca Windows ürün anahtarını bulmak değil, aynı zamanda Microsoft Office 97, Office 2000, Office XP, Office 2003, Office 2007, Office 2010 ve Office 2013’ü de desteklemesidir.

Programın bir Anahtar Üreticisi olmadığını bilmeniz gereken önemli bir şey, bu nedenle herhangi bir anahtar üretmez, yalnızca mevcut sisteminizde depolanan anahtarı bulabilir ve görüntüleyebilir. Program sadece bir Windows ürün anahtarı görüntüleyicisi, bir Microsoft Office anahtarı görüntüleyicisidir.

Bu program, kullanımı kolay bir arayüze sahip ve ücretsizdir. Açtığınızda otomatik olarak Windows Anahtarını veya Office Anahtarını bulur ve görüntüler, bir sonraki adımda anahtar bilgileri metin dosyası olarak kaydetmeyi veya anahtar bilgilerini bir kağıda yazdırmayı seçebilirsiniz; ayrıca, yüklediyseniz, PDF dosyası olarak da yazdırabilirsiniz. Son derece kolay ve kullanışlı bu programı hemen ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Wise Windows Key Finder

 

 

Yazan: meto

Wise Windows Key Finder 1.0.112 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları