Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

avast! Free Antivirus 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

avast! Free Antivirus  – Ücretsiz Antivirüs Programı

 

avast! Free Antivirus, 34 yıl önce ilk piyasaya sunulduğundan yada ilk piyasaya çıktığından beri, dünyanın en çok güvenilen ve 200 milyonun üzerinde cihaz koruyan, dünyanın en popüler antivirüs programı olarak bilinmektedir.

avast! Free Antivirus, Sürekli kendini güncelleyerek ve sık aralıklarla bilgisayarınızı virüslere karşı tarayarak, güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarır. Bugüne kadar biline en iyi antivirüs programları arasındaki yerini koruyarak, kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Online ödemelerde hırsızlığa karşı güçlü bir koruma öncelikli bir gerekliliktir. avast! SafeZone ile, online bankacılık işlemlerinizi otomatik olarak ‘sanal pencerede’ yürütmek üzere ayarlayabilirsiniz. Böylece hassas işlemlerinizi yaparken yüksek güvenlik sağlamış olursunuz. Açık artırma siteleri, bilet satın alma işlemleri, otel ve uçak rezervasyonları, çevrim içi oyunlar veya para transferi işlemleri için güvenle kullanabilirsiniz.

Hacker‘lar genelde güncel olmayan uygulamaları, tarayıcıları, PDF okuyucuları vs hedef alır. Bu nedenle, birçok virüs ve malware tehlikeleri bu güncel olmayan uygulamaları fırsat bilir. Bu programları güncellemek güvenlik tehlikesi arzettiğinden önemlidir. Premier’in Yazılım Güncelleyicisi bunu sizin için otomatik olarak yapar ve, güvenlik açığı olan programların son versiyonunu kullanmanızı sağlar.

Program test edip şimdiye kadar en beğendiğimiz bir çok Antivirüs programları içerisinden öncelikli olarak yer almaktadır. Bugüne kadar ücretsiz olarak dağıtılan bu yazılım, yine aynı şekilde ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediyor. Programı sitemizden ücretsiz ve aynı zamanda Türkçe olarak indirip kullanabilirsiniz.

 

 

avast! Free Antivirus 2019 YAPILAN YORUMLAR
  • Cesur
    3 sene önce

    Hem kaliteli hem ücretsiz