Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GridinSoft AntiMalware 4.0.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 rating, 2 votes)
Loading...

GridinSoft AntiMalware  – Casus Yazılımları Silme Programı

GridinSoft AntiMalware, manuel sistem dosyalarını veya kayıt defterini düzenlemek için uğraşmanıza gerek kalmadan virüsler, botlar, spyware, keylogger, trojan, rootkit scareware türü zararlı yazılımları kaldırılmak için özel olarak geliştirililmiştir.

Bilgisayarınıza virüs ve truva atı bulaştığı için, sörf yapma hızınız düştü veya daha ciddi problemler yaşıyorsunuz…Umutsuzluğa ve endişeye kapılmanıza gerek yok. Daha önceden Trojan Killer olarak bilinen GridinSoft AntiMalware, bilgisayar sistemleri için güvenlik sorunu oluşturan kötü niyetli yazılımlara karşı, sistem koruma alanında faaliyet göstermektedir.  Bu program, virüslere karşı sisteminizi tam olarak temizleyecek ve PC’nizi ideal performansına geri getirecektir.

Bilgisayarınızda öncelikli olarak kullandığınız Antivirüs programı ile beraber kullanmanız gereken yardımcı bir araçtır. Herhangi bir çakışma olmadan çalışabilir. Programı denediğimizde fonksiyonel anlamda sayabileceğimiz öyle çok sayıda bir özellikten bahsedemeyiz. Fakat bilgisayarımızda iki tane koruma yazılımı olmasına rağmen, çok sayıda zararlı yazılım bulduğunu ve bunun bir başarı ölçüsü olduğunu söyleyebiliriz. Program kısmen Türkçe olup, deneme sürümü olarak sunulmaktadır.

Programın deneme sürümünde bulunan virüslere yapmak istediğiniz işlemlerle ilgili kısıtlama söz konusudur. Yani bulduğu zararlı yazılımları karantinaya taşımak veya zararlı yazılımları silmek gibi işlevsellikleri kullanamazsınız. Bunun için programı 39.95$ ödemek durumundasınız.  Bu parayı vermeye değer mi diye düşündüğümüzde, çok sayıda casus temizleme programlarının bulamadığı bir şeyi bulduğu konusunda iddialı programlar için olabilir tabi. Mesela bizim bilgisayarımızda iki adet Antivirüs programı olmasına rağmen, onların bulamadıklarını buldu.

 

 

 

GridinSoft AntiMalware 4.0.4 BENZER İÇERİKLER
GridinSoft AntiMalware 4.0.4 YAPILAN YORUMLAR