Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WinZip 23

Please wait...

WinZip – En Popüler Dosya Sıkıştırma Programı

 

WinZip, büyük dosyaları sıkıştırmak ve böylece daha kolay bir şekilde transfer etmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Zip, ZipX, RAR, 7Z, TAR, GZIP ve daha fazlasını içeren  tüm önemli dosya sıkıştırma türlerini sadece bir tıklama ile sıkıştırabilirsiniz.

Sıkıştırmak istediğiniz dosyaların güvenliğini sağlamak için dosyalara şifre atayabilir ve  fligran ekleyebilirsiniz. Sıkıştırdığınız büyük boyutlu dosyaları bulut teknolojisi ile sosyal ortamlarda kolayca paylaşabilirsiniz. Büyük boyutlu dosyaları sıkıştırma ihtiyacı hissettiğimiz ilk zamanlardan beri, WinZip sıkıştırma aracı en iyi yazılımlardan biri olarak, kullanıcıların yanında olmuştur.

Ürün yıllardan beri bu konuda en popüler program olarak bilinmektedir. Bizimde şimdiye kadar denediğimiz ve kullandığımız sıkıştırma programları içerisinden en iyi sıkıştırma programı diyebileceğimiz bir programdır. Sahip olduğu özellikler ve kalitesi itibarı ile ücrete mukabil satılmaktadır. Sitemizden deneme maksatlı indirip kullanabilir, beğenmeniz durumunda 29,95 $ ve 49,95 $’lık iki farklı seçenekten birini satın alabilirsiniz.

winzip

Özellikleri:

 Anında Zip ve unzip seçeneği
 Bankacılık düzeyinde AES şifreleme ile Dosya koru
 Bulut hizmetleri ile Sorunsuz paylaşım
 e-posta ile Zip ve büyük dosya göndermek
 Diğer birçok uygulama için WinZip Eklentileri
 WinZip Express, popüler  diğer uygulamalarda çalışırken bile özellikleri kullanmanızı sağlar.
 Otomatik gizle kaydırma çubukları
 Dokunmatik özellikli cihazlarda kullanıma elverişlidir.
 Zip dahil sıkıştırılmış dosya türleri seçimi, Zipx, RAR, 7zip, BZ2, LHA / LZH, VHD / VDMK, XZ ve daha birçok sıkıştırılmış içeriği destekler.

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
WinZip
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
WinZip 23 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Cheap
    11 ay önce

    Benimde bildiğim en popüler sıkıştırma programı bu fakat bir diğeri de winrar. Ben kolay kullanımı nedeni ile winrar tercih ediyorum