Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Memory Optimizer 3.5.2

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Bellek Boşaltma ve Optimizasyon Programı

Wise Memory Optimizer, tek bir tıklama ile bellek üzerindeki yükü boşaltmak için kullanacağınız ücretsiz bir RAM optimizasyon programı.

Özellikle bir çok program arka planda çalışarak fiziksel bellek üzerinde bir aşırılık oluşturur. Bu durumda bilgisayarın çalışma performansı olumsuz olarak etkilenmektedir. Bazı gereksiz çalışan programları kapatmak, RAM üzerinde ki yüklenmeyi azaltacağından, performans kaybı ile ilgili sorunlar bir miktar çözülecektir.

Wise Memory Optimizer, RAM üzerinde ki kullanımı otomatik olarak hesaplar ve aşırı yüklenmeye karşı ‘Optimizasyon’ imkanı sağlar. Hiç bir işlem yapmadığınız zaman, arka planda çalışarak CPU boşta olsa bile, sizin belirlediğiniz optimizasyon ölçüsünde otomatik optimizasyon yapar. Kullanımı son derece kolay olan bu program ücretsiz olmakla beraber neredeyse tüm Windows sürümleri ile çalışır.

Wise Memory Optimizer

 

 

 

Wise Memory Optimizer 3.5.2 YAPILAN YORUMLAR