Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Deep Freeze Standard 8.53.20.5458

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Deep Freeze Standard –  Bilgisayar Koruma Yazılımı

 

Deep Freeze Standart, adından anlaşıldığı gibi bir dondurucu yazılım olarak, bilgisayarı önceki ayarlara geri çevirme işine yarar.

Yani şöyle; bilgisayarı sıfırdan kurduğunuzu varsaydığımızda,  programı aktif ettiğinizi de düşünürsek, her hangi bir program yüklediğinizde, yanlışlıkla bir sistem dosyası sildiğiniz de, bir virüs girdiğinde sadece bilgisayarı kapatıp açmanız yeterlidir. Bilgisayar yeniden açıldığında, ilk kurulduğu gibi açılır. Tüm yapılan değişiklikler, yapılmamış gibi olur. Hatalı işlemler yapılmamış gibi olur. Bilgisayara sızan her hangi bir virüs, sızmamış gibi olur.

Bunun dışında, başka kişilerin bilgisayarınızı kullanarak kendine göre değişiklik yapmalarını yada kendileri için herhangi bir program kurmalarını engellemez fakat bilgisayarı kapatıp açmış olmakla beraber bu değişiklikler hiç olmamış gibi yada hiç program yüklenmemiş gibi olacaktır. Bu yüzden özellikle internet kafeler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü kafede ki kullanıcılar, bilgisayarlar üzerinde bilgisayarın güvenliğini riske sokabilecek veya acemice çok sayıda değişiklikler yapacağı için, bu program sayesinde kesin çözüm sağlamaktadırlar.

Bu yazılım daha çok internet kafeler tarafından kullanılıyor olsa da, bilgisayar güvenliği açısından herkesin tercih edebileceği bir yazılımdır. Bilgisayar çökmesi problemleri açısından etkili bir çözümdür. Bilgisayar kullanımında acemi olan kullanıcılar içinde oldukça faydalıdır. Ne hata yaparsanız yapın; bilgisayarı kapatıp yeniden açmanız, sorunu çözmeye yetecektir. Özellikle acemi bir bilgisayar kullanıcısı iseniz ve sürekli olarak yaptığınız hatalar nedeni ile bilgisayarınız çöküyorsa, bu yazılım sizin için çözüm olabilir.

deep-freeze-standart

 

 

Yazan: meto

Deep Freeze Standard 8.53.20.5458 BENZER İÇERİKLER
Deep Freeze Standard 8.53.20.5458 YAPILAN YORUMLAR
  • Black Pearl
    2 sene önce

    Gerçekten de bilgisayarı dondurma programı. Yani aslında yanlış anlaşılmasın. Bilgisayarda ne yaparsanız yapın, bilgisayarı açtığınızda hiç bir şey veya hiç bir değişiklik yapmamışsınız gibi eski haline döndürüyor. Bilgisayara virüs bulaşmış ise hiç bulaşmamış gibi açılıyor ama dezavantajıda var. Bilgisayarda bir değişiklik yapacaksanız veya bir program yükleyecekseniz, önceden programı disable etmeniz lazım. Ben memnunum.