Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GoodSync ikon

GoodSync 12.1.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

GoodSync – Bilgisayar Senkronizasyon ve Yedekleme

 

GoodSync sayesinde birden fazla dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınız arasında eşleştirme ve veri senkronizasyonu yapabilirsiniz.

Genellikle verilerin güvenliğini sağlamak ve bilgisayarlar arasında ortak kullanımını sağlamak için gerekli bir yazılımdır. Bu sayede hem verileri kaybolma riskine karşı korumuş olur, hem de bilgisayarlar arasında ortak kullanımını sağlamış olursunuz. Ayrıca, sadece bilgisayarlar arasına değil, harici sürücüler arasında senkronizasyon da sağlayabilirsiniz.

Kişisel verileri dijital ortamda saklamak zorunda kaldığımız şu teknoloji günlerinde, sekronize araçları cihazlarımızın önemli ve vazgeçilmez bir parçası haline geldi. İleri düzey kullanım becerisi sayesinde, verilerinizi bu yazılımlar ile çok büyük boyutlarda sanal depolama alanı sahibi olur ve arşivlersiniz.

Böylece, e-postaları, bağlantı linklerini, resim, müzik, video, iş ile ilgili dosyalarınızı ve önemli olan tüm verileri yedeklemek sureti ile kaybolma riskinin ortadan kalkmasını sağlamış olursunuz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

GoodSync

Neden GoodSync:

Bu yazılım ile fotoğraflarınız, şarkılarınız, elektronik postalarınız ve diğer hiç bir dosyanız asla kaybolmaz. Bu tip kaybolmaması gereken dosyalarınızı merkez sunucularına göndererek güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

 Dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, sunucu ve harici sürücülerinizi senkronize ederek yedekleme yapmanızı sağlar. Yeni nesil senkronizasyon algoritması kullanarak diğer rakiplerden daha farklıdır.

 Kullanımı son derece kolaydır. Sadece tek bir tıklamayla, tüm dosyalarınızı senkronize edebilirsiniz. İş için yaptığınız çalışma dosyalarınızı, işletmenizin mali belgelerini, resimlerinizi ve tüm kişisel verilerinizi yedeklemeniz son derece kolay artık.

 

 

 

Yazan: meto

GoodSync 12.1.6 YAPILAN YORUMLAR