Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Office_2016_ikon-removebg-preview

Office 365

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Office 365  – Microsoft Office

 

Office 365, bilgisayarların vazgeçilmez ihtiyaçlarından biridir. Bu paketin içerisinde Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Access gibi her alanda kullanıcılar için modüller bulunmaktadır.

Word: Daha çok metinsel işlemler açısından ihtiyaç duyulan ve bununla beraber dergi makaleleri, gazete makaleleri, Adres mektup birleştiriciler, Çapraz başvurular ve İçindekiler tablosu gibi özelliklerle beraber işlevsellik sağlayan bir modüldür.

Excel: Doğru ve tam anlamıyla kullanıldığında neredeyse yapamayacağı hiç bir şey yok dediğimiz bir modüldür. Diğer adı ile Elektronik tablolama denilen bu modül, daha çok formülleri ve özet raporlamaları içermektedir. Fakat profesyonel kullanıcılar sayesinde bir muhasebe programı, stok programı, maliyet programı, gelir gider programı gibi kullanılabilmektedir. Birçok programlama dili ile uyumlu olan bu modül hesaplama, raporlama, Makrolar vb. gibi birçok işlemi içerisinde barındırır. Tüm bu geniş excel kullanımı için excel kursu alabilirsiniz.Powerpoint: Şirketlerin sunumları için ön plana çıkan bir modüldür. Marka ve ürün tanıtımı için oluşturulan sayfaları Slayt şeklinde sunum dosyasına çeviren bir modüldür. Ayrıca okul eğitimleri için eğitsel sunumlar yapmak için de kullanılır.

Outlook programı: Microsoft Office paket programları içerisinde mail almak ve göndermek için kullanılan en önemli modüldür. Outlook modülü ile randevularınızı oluşturabilir veya adres defteri olarak kullanabilirsiniz.

Office 2016

 

 

Yazan: meto

Office 365 YAPILAN YORUMLAR