SUPERAntiSpyware Free ikon

SUPERAntiSpyware Free 10.0.1226

SUPERAntiSpyware Free Edition – Casus Yazılımları Silme Programı

 

SUPERAntiSpyware Free Edition, dünyada en çok indirilen ve bizimde bilgisayarlarımızda eksik etmediğimiz bir güvenlik yazılımı.

Özellikle, Spyware, Adware ve Malware, Truva atları, dialer, solucanlar, Keylogger, Parazitler, Rootkits, Rogue Güvenlik Ürünleri gibi bilgisayarınıza zarar verebilecek; sadece zarar vermekle kalmayıp, kişisel verilerinizide tehdit edebilecek bir çok zararlı yazılımları temizlemek için kullanabilirsiniz. Yazılım; bilgisayarınızdaki diğer koruma programlarıyla çakışmayacak şekilde tasarlanmış olup, sistem kaynaklarınızı zorlmayacak hafifliktedir.Scranos, giriş bilgilerini ve banka bilgilerini almak için iyi bilinen pek çok yeni yöntem ve bazı yeni yöntemlerden yararlanan küresel bir kötü amaçlı yazılımdır. Ayrıca Amazon, Airbnb, Facebook, Steam ve YouTube hesaplarına erişmek için birkaç çevrim içi hesaptaki bilgileri çalabilir veya değiştirebilir. Yazılım ile bu tip zararlı yazılımların önüne geçersiniz.

Program  sık kullanılan özelliklere kolay ulaşabileceğiniz bir menu sistemine sahiptir. Ayrıca programın içerisinde entegre olan onarım araçları ile, sistem kayıt defterini onarabilirsiniz. Yazılım dokunmatik ekranlarda kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Tam tarama ve hızlı tarama seçenekleri olan bu yazılımı kullanmak, düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Piyasada en çok kullanılan bu casus temizleme programı işinizi fazlasıyla görmeye yetecektir.

SUPERAntiSpyware Free

Gelişmiş Algılama ve Kaldırma:

Bu yazılım, aşağıdakiler dahil kötü amaçlı tehdit vakalarını tanımlayan ve kaldıran benzersiz ve bulunması zor kötü amaçlı yazılımlar konusunda uzmandır:

Malware
Casus
Adware
Truvalılar
kurt
Ransomware
Keylogger
Korsanlık
Rootkit’lerin
PUPs
Cryptominers
Ve daha fazlası!

 

 

Yazan: meto

SUPERAntiSpyware Free 10.0.1226 YAPILAN YORUMLAR