Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
doPDF ikon

doPDF 10.2.114

Please wait...

Ücretsiz PDF Dosya Oluşturma Programı

 

doPDF ile belgelerinizi saniyeler içerisinde, PDF formatına dönüştürebilirsiniz. PDF yazma programları içerisinden en kolay ve kullanışlı olanlardan biridir.

doPDF programınızı bilgisayarınıza yükledikten sonra, program sanal bir yazıcı olarak yazıcılar listesinde görünür. Microsoft Word, WordPad, Not Defteri ile hazırladığınız belgeleri PDF’ye dönüştürmek için hazırladıktan sonra, yazdır seçeneğine tıkladığınızda yazıcı seçenekleri karşınıza gelecektir. Buradaki listeden yazıcı olarak doPDF seçeneğini aktif hale getirip tamam dedikten sonra, dosyanız PDF formatında kaydedilmeye başlayacaktır.

İnternet üzerinde çok sık rastladığımız PDF uzantılı kaliteli belgeler, bu ve buna benzer yazılımlar sayesinde oluşturulmaktadır. Sizlerde belgelerinizi PDF kalitesinde belgeler oluşturmak istiyorsanız, bu küçük boyutlu, kolay ve kullanışlı yazılım sayesinde kolayca yapabilirsiniz.

Belgeleri kağıda yazdırmak yerine, neden PDF dosya oluşturarak gezegendeki ağaçları kurtarmayasınız? Sizde bu programı sitemizden indirip ücretsiz olarak kullanabilir, kağıt yerine dijital ortamda belgeler oluşturarak doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

doPDF

Özellikler:

64 bit desteği sağlar ve sorunsuz olarak çalışır.
3. parti uygulamalara ihtiyaç duymadan [Ghostscript benzeri] dönüştürme yapar. Bunu kurulum dosyasının boyutundan anlayabilirsiniz.
72dpi ile 2400dpi arasında seçim yapabilirsiniz.
Mevcut A4, A5, A6, Mektup, … şablonlarından seçebilir ya da özel sayfa ebatı belirleyebilirsiniz
PDF belgelerde arama yapılabilecek şekilde dönüştürme işlemi gerçekleştirir.
Şu anda desteklenen 20 dilden istediğinizi seçerek, ara birim dilini değiştirebilirsiniz. (çevirmenler ve diller)
Kurumsal ve kişisel bilgisayarlarda ücretsiz olarak kullanılabilir.

TANITIM VİDEOSU

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
doPDF
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
doPDF 10.2.114 YAPILAN YORUMLAR