Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

File & Image Uploader 7.8.5

Please wait...

File & Image Uploader – Dosya Yükleme Upload Programı

 

File  Image Uploader, 700’den fazla dosya barındırma sunucularına, dosya upload etmek için kullanacağınız bir yazılımdır.

File  Image Uploader programı ücretsiz olarak kullanılıyor olsa bile, bu sadece bir adet sunucuya ücretsiz olarak dosya upload etmenizle sınırlı. Diğer sunuculara dosya göndermek için, programı satın almanız gerekiyor. Son derece kolay bir kullanıma sahip olmakla beraber, Türkçe dil desteğine sahiptir. Tarayıcılar üzerinde dosya gönderimi ile karşılaştırdığımızda, oldukça yüksek bir hız ve performansa sahip olduğunu gördük.

Bu yazılım sayesinde, dosya upload sitelerine resim, video, program, oyun veya daha bir çok dosya türlerini gönderebilirsiniz. Ayrıca çok sayıda dosyayı toplu olarak upload edebilirsiniz. Google Drive, youtube, Dropbox gibi dosya yüklenebilir sitelere kolay ve hızlı yüklemeler için tercih edebileceğiniz bu yazılımı yüklerken, Avira kullanıyorsanız, bu koruma yazılımını geçici olarak ‘disable’ etmeniz gerekecektir.

Sürekli olarak online veri depolama alanlarına dosya yüklemesi veya youtube  gibi sitelere video yüklemesi yapıyorsanız, bu program yükleme işlemlerinizi daha hızlı yapmanız için oldukça işinize yarayacaktır. programı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

file-image-uploader

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

 Google Drive, YouTube, Dropbox ve diğer birçok yükleme yapılabilir siteleri destekler
 Paralel yükleme imkanı
 Orijinal dosya yükleme aracı ile tarayıcılar üzerinden yapılan yüklemelere göre  daha fazla hızılıdır.
 Hiç bir reklam olmadan ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 Kullanımı kolaydır
 Çoklu dil desteği
 Teknik yardım desteği

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
File & Image Uploader
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
File & Image Uploader 7.8.5 YAPILAN YORUMLAR