Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Advanced Disk Recovery 2.6.1100

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Advanced Disk Recovery  – Gelişmiş Veri Kurtarma Programı

Advanced Disk Recovery, windows işletim sisteminden veya diğer depolama alanlarından kaza ile silinen verileri kurtarmak için kullanacağınız veri kurtarma programı.

İş yerinde kızgın bir iş arkadaşınız bilerek size ait bir dosyayı silmiş olabilir. Siz kaza ile önemli bir dosyayı silebilirsiniz. Bunlar olmamış şeyler değildir. Bu veya başka sebeplerden dolayı silinen verileri geri dönüşüm kutusundan boşaltılmış olsa bile, tekrar geri getirebilirsiniz. Sadece bilgisayardan değil… diğer taşınabilir sürücülerden silinen dosyaları geri getirmek için de bu programı kullanabilirsiniz.

Advanced Disk Recovery programı basit bir arayüze sahiptir. Dosya ve klasörleri her türlü kurtarabilirsiniz. En küçük metin dosyasından, büyük videolara kadar silinmiş tüm yazılımları bulmak ve bunları tekrar geri yüklemek için kullanabilirsiniz. Hızlı tarama ve derin tarama seçenekleri ile hızlı veya detaylı tarama yapabilirsiniz. Silinmiş dosya kurtarma programları içerisinden gelişmiş tarama ve gelişmiş kurtarma özellikleri ile deneyebileceğiniz bu programın fiyatı 10$’dır.

Advanced Disk Recovery

 

 

 

Advanced Disk Recovery 2.6.1100 BENZER İÇERİKLER
Advanced Disk Recovery 2.6.1100 YAPILAN YORUMLAR