Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Amazing 3D Video Converter ikon

Amazing 3D Video Converter 11.8

Please wait...

Amazing 3D Video Converter – 3D Video Dönüştürme

 

Amazing 3D Video Converter, 2D / 3D Film, 3D Video SD / HD / 4K Ultra HD video dönüştürme programı.

2D / 3D video 2D 3D Filmleri 3D Videolara Dönüştürme Programı olarak hizmet sunar.  3D filmlerin keyfini ev ortamındayken adeta sinemadaymış gibi seyretme keyfi sağlar.  3D Video Converter yazılımı, hemen hemen tüm 3GP, MP4, DVD, AVI, WMV, MPG, OGG, MKV, MOV, MPEG4, MOV, RMVB, TOD, TS, MTS, M2TS, FLV, SWF, MPV gibi popüler video formatlarını dönüştürme özelliklerini destekler. H.264 / MPEG-4, DivX, XviD, AVCHD video, H.264 / MPEG-4 AVC, MPEG2 HD video, MPEG-4 TS HD video ve H.265 / HEVC, H.264, MPEG, XviD, VP8 3D Videolarına VP9. 3B video biçimi için, MP4, MKV, TS, AVI ve FLV de 3D 2D dönüştürebilirsiniz.

Amazing 3D Video Converter,  2D TV, iPad, Apple TV, PS3, PS4, Xbox, iPhone, iPod, PSP, Zune, Genel cep telefonu, BlackBerry, Genel MP4 çalarlar, Sony cihazlar, Android mobil cihazlar ve çeşitli oyuncu cihazlarını destekler. Ayrıca, kullanıcılar 3D videoları düzenleyebilir.

İstenmeyen alanı kesmek, filigran gibi video dosyalarının üzerine resim veya metin eklemek, kodlayıcı, kare hızı, çözünürlük, boy gibi video ayarlarını optimize etmek, daha küçük klipler halinde büyük video dosyalarını bölmek veya birkaç video dosyalarını birleştirme, video uzunluğu, kırpma video trim oranı ayarlama, örnekleme oranı, kanal ayaralrı, ses bit hızı ve ses ayarları gibi bir çok özellikler sağlar.

NOT: Dağıtımcı sitesi çalışmıyor. Bu yüzden şimdilik destek alamazsınız. Fakat indirme linkleri hala çalışıyor.

 

 

 

Amazing 3D Video Converter 11.8 YAPILAN YORUMLAR