Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Amazon Chime 4.16.8849

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 rating, 2 votes)
Loading...

Görüntülü Sohbet ve Videolu Konferans Programı

 

Amazon Chime, Amazon tarafından Şubat 2017’de piyasaya çıkan video konferans ve anında mesajlaşma programı.

 

Çevrim içi toplantılarınızı bu program ile zahmetsiz yapın. Toplantılar zamanında başlıyor ve katılmaları kolay. Toplantılar sizi arar ve tek bir dokunuşla veya tıklamayla, katılımcılara geç kaldığınızı bildirir veya katılabilirsiniz. Görsel bir liste ile toplantıda kimlerin olduğunu ve kimin geç çalıştıklarını gösterir ve herkesin arka plan gürültüsünü susturmasına izin verir. Hattan düştüğünüzde program sizi otomatik olarak yeniden bağlar. Kristal berraklığında ses ve HD video görüntüsü ile, sizlerin tartışmaya odaklanmanızı sağlar.

Amazon Chime, Toplantılarınızı Android, iOS, Mac ve Windows için, kullanımı kolay bir uygulama ile istediğiniz yere götürmenizi sağlar. Toplantılar ve sohbetler her zaman senkronize halde kalır, toplantılara herhangi bir cihazdan katılabilirsiniz ve toplantılar sırasında bile, sorunsuz bir şekilde cihazlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Kuruluşunuzun içinde ve dışında,  çevrim içi toplantılar, video konferans, sohbet, ekran paylaşımı ve dosya paylaşımı yapmak için kullanabilirsiniz. İşbirliği yapmak için, uygulamalar arasında geçiş yapmanız gerekmez. Aynı uygulamada, sohbetten çağrıya anında geçiş yapar, ekranınızı paylaşır ve hatta daha fazla kişiyi basit bir tıklama ile davet edersiniz.

Amazon Chime ile, güvenli bir şekilde iletişim kurduğunuzdan emin olabilirsiniz. Tüm iletişim bilgileriniz şifrelidir, sohbet geçmişiniz asla cihazınızda saklanmaz ve kimlerin katıldığını doğrulamak için toplantılarınızı kısıtlayabilirsiniz. Program ile kullanıcıları yönetmek için Microsoft Active Directory’yi kullanabilirsiniz; böylece şirketinizin oturum açma kurallarını zorlayabilir ve kullanıcılarınız mevcut kimlik bilgileriyle oturum açabilir. Bu program, Amazon Web Services tarafından sunulan ve güvenlik öncelikli bir hizmettir.

Programın temel sürümü olan “Basic Edition” iki kişinin sohbet, arama veya video ile ücretsiz olarak görüşmesine izin veriyor.

Amazon Chime

 

 

 

 

Amazon Chime 4.16.8849 YAPILAN YORUMLAR