Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AVS Video ReMaker 6.0.4

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Video Düzenleme Programı

AVS Video ReMakerMPEG, AVI, DVD, Blu-ray, WMV türünde videoları düzenlemek için kullanacağınız bir video düzenleme programı.

AVS Video ReMaker, elinizde bulunan mevcut video dosyaları içerisinde istemediğiniz sahneleri veya reklamları kesip çıkartmanızı da sağlar. Bütün düzenleme işlemlerini tamamladıktan sonra, herhangi bir dönüştürme yapmadan direkt olarak kayıt etmenizi sağlar.

Arayüzü İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Lehçe ve Rusça olarak sunulan program tam bir kullanıcı dostudur. Son derece kolay kullanacağınız program bir çok video formatını desteklemektedir.

AVS Video ReMaker

Desteklediği Biçimler:

AVI, VOB, MP4, DVD, Blu-ray, WMV, 3GP, FLV, TS, DVR-MS, MOV, MKV, AVCHD, MOD, vb MTS / M2TS, TOD, kameralar ve video kameralar ile kaydedilen video dosyaları.

Platformlar:  Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
(hayır Mac OS / Linux desteği)

Windows 10 / Windows 8.x / Windows 7 uyumlu ekran kartı

Ses:   Windows 10 / Windows 8.x / Windows 7 uyumlu ses kartı 

Not : Sistem gereksinimleri bağlı olarak değişebilir Windows 10 / Windows 8.x / Windows 7 sürümü yüklü ve artırmak zaman Windows Aero arayüzü etkindir.

 

 

AVS Video ReMaker 6.0.4 YAPILAN YORUMLAR