Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bixorama 5.3.0.6

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 votes, average: 3,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Bixorama, 360 ° panaromik fotoğrafları dönüştürmek, değiştirmek ve düzenlemek için kullanılan bir masaüstü uygulamadır.

Bixorama,  panaromik resimleri düzenlemek için bir çok program indirme sitesinde rastlamadığınız kullanışlı bir programdır. İçerisinde bulunan çok sayıda efektler ile panaromik resimlere sanal gerçeklik kazandırırsınız. Bu tür fotoğrafları, DirectX DDS & Apple’ın QuickTime VR dahil 11 farklı biçimde dönüştürmeniz mümkündür.

360 ° fotoğraf oluşturmak, böyle bir program ile çok daha kolay ve mükemmel olacaktır. JPG, PNG, BMP, TIFF ve GIF dosya biçimlerinde equirectangular fotoğrafları dışa aktararak kayıt edebilirsiniz. DDS DirectX özelliğine sahiptir.

Blufftitler reflectionmapping ve skyboxes için 3D uygulamalarda kullanılır. Fotoğrafları küp küp 6 kareye bölerek yatay veya dikine bir göresel oluşturabilirsiniz. İsterseniz panaromik fotoğrafı küre olarak görüntüleme yapabilirsiniz. Bir çok araçlar sayesinde harika fotoğraflar elde edeceksiniz.

Bixorama 

Bixorama2

Bixorama 5.3.0.6 YAPILAN YORUMLAR