Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Clash for Speed – Xtreme Combat Racing

Please wait...

Clash for Speed – Xtreme Combat Racing – Savaş Tpi Yarış Oyunu

Çarpmanın, vurup kırmanın serbest olduğu  acımasız Galaksiler arası yarış Şampiyonası. Android platformunda eğlenceli yeni bir yarış oyunu ile zevkin doruğuna çıkacaksınız.

Bu oyun “Hız Hog” adında, korkusuz ıstırap verici ve acımasız bir yaban domuzu diktatörü ile başlar. Bu zalim diktatör,  özel intergalaktik yarış olayları için belirlenmiş ve tasarlanmış beş ıssız gezegende acımasız yarışları izlemeyi çok seviyor.

For Speed ​​The Clash ile kendinizi en iyi 3D araba yarışı oyun deneyimine hazırlayın. Ağır zırhlı canavar araba ile,  gezegenler arası yarışda rakiplerinizi geride bırakmanız gerekir. For  Speed ​​Clash hakkında en iyi bölümü sadece birkaç yarış pistinden ibaret değildir.  Özel parça oluşturucu modülü ile, neredeyse sınırsız bir yarış imkanınız olacak.

Yeni Düzeyleri keşfedin

Her yarışı kazanmak ve yeni seviyeleri keşfetmek için tüm puan toplamak oldukça önemli. Her seviye zorluk seviyesi arttırılmış olacakatır elbette..

Oyun İçi Garaj

Ayrıca  düşman saldırılarına karşı savunmanızı güçlendirmek için motorlar, turbo, tekerlekler ve zırh için yeni arabalar, silah ve yükseltmelerine sahip olmak için oyun içi garajı ziyaret edebilirsiniz.

Kendi 3D Parçanı Oluştur

Clash For Speed,  mücadeleci bir yarış oyunudur.  Oyuncuların yarışı kazanmaya gelen rakibi durdurmak için on-road engelleri yerleştireceği materyaller bulunuyor. Bu sayede rakiplere tuzak kuarbileceksiniz. Kendi yarış parçalarınızı  oluşturarak çarpışmaları daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Silah Yükseltme

Oyuncunun bu yarış tipi savaş oyununda ilerledikçe zorluk seviyesi de artacaktır. Yani, bu yarışı kazanmak için,  yüksek imha silahlarına da ihtiyacı var. Bunun için, oyuncular yarışlarında paralar kazanarak silahlarını güçlendirebilir.

Özellikler:

 5 benzersiz 3D – oyun ortamları : Yeşil Vadi, Floaters Kayalık Yollar, Mystic Lav & Bilim kurgu Yerçekimi.
8 yükseltilebilir savaş arabaları : Combat, O’DARE Dustin, Ninja, Brutal, Kafatası Dragon Bone Shaker & Savaşı.
Farklı seviyeleri ile 10 çeşit ölümcül silah türleri.
5 On-Road, Engeller ve 8 Off-Road Tuzakların yükseltmeleri .
20 yükseltilebilir lastikler ve 10 orijinal araç çıkartmaları.
Hızlı yarış için farklı hücum oranıyla 15 farklı Ön Tanımlı Parçalar .

 

 

Clash for Speed – Xtreme Combat Racing YAPILAN YORUMLAR