Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Medya Dönüştürme Programları

Medya Dönüştürme Programları

video_converter
Please wait...

Bilgisayar kullanıcıları için, ses ve videoları dönüştürmek oldukça önemlidir. Her medya programı kendine özel formatlarda kodekler ile oynatma sağlar. Bu durumda bir çok medya programı aynı dosyaları çalıştırmazlar. Bunun için bir medya programı ile oynatamadığınız dosyayı dönüştürmek gerekmektedir. Bunu manuel olarak elle veya herhangi bir kod değişikliği ile yapamazsınız. Dönüştürme işleri için kesinlikle edya dönüştürme programları ile çalışılması kaçınılmaz bir gerekliliktir. Sitemizde çok sayıda popüler medya dönüştürme programları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlilerini sizin için aşağıda listeledik.

 

1 – Wise Video Converter

Wise Video Converter, bir çok video formatını dönüştürmek için kullanacağınız video dönüştürme programı.

Programın sadece tek bir tıklama veya sürükleme özelliği kullanarak  tüm video biçimlerini dönüştürmek için kolay kullanımlı bir yazılımdır. Pek çok video formatları, örneğin, 3GP, AVI, AVM, AVS, DAT, F4V, FLV, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPG, NSV, OGM, RM, RMVB, TP, TS, VOB, WebM dönüştürme destekler , WMV, vb

İndirme Sayfası: http://www.yazilimara.com/wise-video-converter.html


2 – Dimo Video Converter Ultimate

Dimo Video Converter UltimateBlu-ray / DVD, indir, dönüştürmek ve hızlı yedeklemek için kullanacağınız fonksiyonel bir programdır.

Program, aynı zamanda  medya içeriği, oyun, düzenleme ve paylaşma  konusunda size yardımcı olarak mükemmel kalitede  ISO oluşturmanızı sağlar. Kullanıcı dostu illüstrasyon ile temiz, basit ve anlaşılır bir tasarım sunar.

Dimo Video Converter Ultimate sayesinde, Film indirme, video ve ses dönüştürme, medya paylaşımı, video düzenleme, film izleme ve ISO yapma görevlerini başarmak sizin için son derece kolay olacaktır.

İndirme Sayfası: http://www.yazilimara.com/dimo-video-converter-ultimate.html


3 – FLVTO Youtube Dönüştürücü

FLVTO Youtube Dönüştürücü, toutube video sitesinden video klipleri mp3 formatına dönüştürerek indirmek için kullanacağınız bir programdır.

FLVTO Youtube Dönüştürücü programı, indirme butonuna tıkladığınızda Microsoft mağazası üzerinden indireceğiniz güvenli bir programdır. Programın kullanımı oldukça kolaydır. Ana sayfa üzerinde ‘dönüştürme’ butonunu tıkladığınızda gelen sayfada ki arama motoruna, hangi videoyu dönüştürerek bilgisayara indirmek istiyorsanız, o videonun adını yazarak aratın.

İndirme Sayfası: http://www.yazilimara.com/flvto-youtube-donusturucu.html


4 – Any Video Converter

Any Video Converter, hiç bir sınırlama gerektirmeden ücretsiz olarak videoları dönüştürmek için kullanacağınız bir programdır.

Any Video Converter,  video dönüştürme haricinde, birbirinden farklı bir çok ses dosyalarını da dönüştürmeye yarar. Bunun dışında, videoları döndürme, video kesme, video birleştirme özelliklerinede sahip olan bu yazılım, içerisine gömülü hiç bir reklam yada zararlı içerik barındırmamaktadır. Youtube videolarını kayıpsız olarak orjinal kalitede indirebilirsiniz.

Düzenlemesi zor efektler içeren videoları düzenlemek bu yazılımla çok kolay. Videoları dönüştürmek ve aynı zamanda düzenlemek için ihtiyacınız olabilecek bu programı sitemizden indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası: http://www.yazilimara.com/any-video-converter.html


5 – Total Video Converter 

Total Video Converter, neredeyse tüm video ve ses formatlarını destekleyen son derece güçlü ve tam özellikli dönüştürme yazılımıdır.

3gp, mp4, PSP, PS3, iPod, iPhone vb ve aynı zamanda VCD ya da DVD player, XBOX360. Olarak cep video oynatıcı için video dönüştürme özelliklerine de sahip olan yeni Total Video Converter  yazılımı, size eşsiz High-Definition film deneyimi sağlar. Bu dönüştürme yazılımı ile  video dosyalarını yazmak için,  AVCHD PS3 ve Blu-ray oynatıcı üzerinde çalışabilirsiniz.  H.264 TS gibi HD formatları video dönüştürme ve yakma için MPEG-2 TS, WMV-HD, MKV HD, DivX HD, Divx HD, MOV-HD, FLV-HD ve MP4-HD formatlarını destekler.

İndirme Sayfası: http://www.yazilimara.com/total-video-converter.html


6 – SuperSimple Video Converter

SuperSimple Video Converter  – Ücretsiz Video Dönüştürme Programı

 

SuperSimple Video Converter, video dönüştürmek için kullanacağınız ücretsiz video dönüştürme programı. Programın ücretli ve daha yeni sürümleri de bulunuyor.

Her video oynatma programı kendine özgü özellikler ile geliştirilmiş olup, kendine uygun kodekler ile yada video formatları ile çalışmaktadır. Bazı video programları bir çok kodek veya video formatlarını desteklese de, bir çoğu bu konuda kısıtlı desteğe sahiptir.

İndirme Sayfası: http://www.yazilimara.com/supersimple-video-converter.html


7 – Easy M4V Converter for Windows

Easy M4V Converter for Windows, satın alınan ve kiralanan iTunes videolarından DRM korumasını kolayca kaldırmak ve DRM-free MP4’ü zahmetsizce almak all-in-one DRM video çıkarma ve iTunes film dönüştürücü programdır.
Doğrudan iTunes medya kitaplığından film / TV şovları yüklemenizi sağlar. Kolayca iTunes M4V filmleri% 100 orijinal kalitede korunmuş olarak toplu halde MP4’e dönüştürür. Ayrıca çok dilli alt yazıları, 5.1 Dolby ses parçalarını, dönüştürmeden sonra alt yazıları tutabilir.

İndirme Sayfası: http://www.yazilimara.com/easy-m4v-converter-for-windows.html


8 – AVS Audio Converter

AVS Audio Converter, WAV, PCM, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, AMR ve diğerleri: çeşitli formatları arasında ses dönüştürme işlemi yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

AVS Audio Converter, çeşitli formatlarda ki medya dosyalarınızı tek tek yada toplu olarak dönüştürme imkanı sağlayan bir programdır. Programın şık ve kolay kullanılabilir bir arayüzü bulunuyor. Dönüştürmek istediğiniz dosyaları tek bir tuşa basarak kolayca dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz.  Bunun dışında, programın kesme ekleme gibi basit düzenlemeler yapma özelliği de bulunuyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir programdır.

İndirme Sayfası: http://www.yazilimara.com/avs-audio-converter.html

 

 

 

 

 

Medya Dönüştürme Programları YAPILAN YORUMLAR