Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NetDrive 3.8.855

Please wait...

NetDrive – Toplu Dosya Transferi Yazılımı

 

NetDrive,  bulut paylaşım sunucularınıza dosya transferi yapmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Son zamanlarda geniş depolama alanı imkanı sağlayan hizmetlerin verilmeye başlandığını ve bir çoğmuzun bundan faydalandığınız görüyoruz. Harddisk, USB ve harici disklerimiz, bazen arşivlerimiz için yeterli olmamakla beraber, çeşitli arıza ve kaybolma gibi sorunlarıda beraberinde getiriyordu.

Bulut paylaşım özellikli hizmet veren siteler, bizlere her türlü dosyalarımızı saklayabileceğimiz ve paylaşabileceğimiz imkanlar sağlıyorlar. Hatta bunların bir çoğu ücretsiz hizmet verdiklerinden dolayı sunmuş oldukları disk alanlarıda belli bir oranda kısıtlı. Özellikle ücretsiz kullanıcılara bu alanlar yetmediği için çok sayıda hizmet sunucusu kullanmaktadır. Bu yüzden çok sayıda bulut depolama alanları kullanmak biraz zor olmaktadır.

Google Drive, Dropbox, Box, Yandex, OneDrive, Amazon ve Openstack gibi depolama alanı hizmeti veren sitelerin kullanıcı arayüzü üzerinden dosyalarımızı sunuculara transfer edebiliyorken, program bu işi çok daha kolay yapmamızı sağlıyor.

Sitelerimize ait dosyaları sunuculara taransfer etmek için kullandığımız ftp programları gibi, dosyalarımızı bulut sunucularımıza kolayca gönderme imkanı sağlıyor. Bu tip depolama alanları kullananlar, NetDrivet yazılımını ücretsiz olarak indirerek, dosya transfer işlerini kolaylaştırabilirler. Bu program, özellikle çok sayıda bulut depolama alanları kullananlar için bulunmaz bir programdır.

netdrive

 Özellikler:

 Sadece tek bir kullanıcı girişi yaparak bulut depolama alanalarınıza kolayca erişim sağlar.
 Sanal sürücü olarak herkesle NAS paylaşım
 SFTP tarafından güvenli dosya transferi (SSH File Transfer protokolü) destekler.
 Tüm verilerinizi güvenlik altında tutar.

 

 

NetDrive 3.8.855 YAPILAN YORUMLAR