Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

O Hız Kotası 1 Ocakta Kalkıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

O Hız Kotası 1 Ocakta Kalkıyor!

 

Bilindiği üzere bugüne kadar, İnternet kullanımlarında AKN ( Adil Kullanım Noktası )uygulanmaktaydı. İşte artık o kota 1 Ocak’tan itibaren kaldırılıyor.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre, aralık ayından itibaren “Evde İnternet” limitsiz paketlerini güncelleyecek olan Türk Telekom, hem yeni hem de mevcut müşterilerine de uygun fiyatlarla limitsiz paketlere geçiş imkanı sunacak. Bu geçiş ile beraber AKN uygulaması 1 Ocak tarihinden itibaren devre dışı kalacak. Türk Telekom, daha önceki taahhütler dahilinde kullanılan paketlere ise, “Hediye GB” ve şu an ki hızlarına göre daha yüksek hızda “Limitsiz Ek Paket” gibi avantajlar tanımlayacaklarını ifade etti.

Hakan Dursun, yeni uygulamanın resmi olarak yürürlüğe girmesinden daha önce müşterilerine limitsiz paket seçenekleri sunmaya başlayacaklarını söyleyerek, AKN’nin kalkması ile beraber tüm kullanıcıların yüksek hızdan faydalanmaya başlayacaklarını belirtti.

Dursun, şunları kaydetti:
“Limitsiz üst paketlere geçmek istemeyen mevcut abonelerimizi taahhütlerinin bitimini beklemeden, kendilerine ücretsiz olarak tanımlayacağımız ‘Limitsiz Ek’ paketleri ile internet erişimlerine devam edecekler. Ayrıca, aralık ayından itibaren 3 ay boyunca AKN paketli müşterilerimize, mevcut limitlerine ek olarak her ay 50 GB hediye edeceğiz. Müşterilerimizin kendi paket limitleri ile birlikte bu 50 GB’lık ek limiti de aşması durumunda ise kendilerine ücretsiz olarak tanımlayacağımız ‘Limitsiz Ek’ paketleri devreye girecek.”
Bu sayede mevcut müşterilerinin limit aşımından sonra bile, hiçbir fiyat farkı ödemeden, AKN uygulamasına göre daha hızlı bir şekilde internet kullanımını sürdüreceğini vurgulayarak, “Kısacası, tercihi ne olursa olsun, müşterilerimizin internet deneyimini iyileştirmiş ve onlara daha hızlı ve kapsamlı bir internet erişimi sağlamış olacağız. Yeni müşterilerimiz de limitsiz paketlerden dilediklerini seçebilecekler.” bilgisini verdi.
O Hız Kotası 1 Ocakta Kalkıyor
O Hız Kotası 1 Ocakta Kalkıyor! BENZER İÇERİKLER
O Hız Kotası 1 Ocakta Kalkıyor! YAPILAN YORUMLAR