Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PassMax 1.0

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

PassMax Şifre Yöneticisi Uygulaması

PassMax Mobil uygulaması ile tüm şifrelerinizi yönetin. Şifre unutma derdine son verin. Uygulama ile tüm şifrelerinizi güvenle saklarsınız.

Gireceğiniz tüm şifreler, sadece sizin belirleyeceğiniz bir ana şifreyle, en bilinen 256 bit AES algoritması (https://tr.wikipedia.org/wiki/AES) kullanılarak şifrelendikten sonra veritabanına kaydedilmektedir. Yani uygulamayı kodlayan dahil hiç kimse bu ana şifreyi bilmeden verilerinize erişemez.

Şifre unutma derdine son. Tüm şifrelerinizi ve her türlü özel bilgilerinizi, cep telefonunuzda sizin belirleyeceğiniz şifreyle oluşturulan yüksek güvenlikli veritabanında kolayca saklayabilir ve sürekli elinizin altında bulundurabilirsiniz. Uygulamada Türkçe ve İngilizce seçenekleri mevcuttur.

Abonelik ve/veya kayıt ücreti yoktur. Demo ve Pro şeklinde iki versiyon olup Demo versiyon tamamen ücretsizdir fakat en fazla 7 kayıt eklemenize izin verilir ve reklam gösterimleri vardır. Benzerlerine göre oldukça ucuz bir bedel karşılığında bir sefer ödeme yaparak Pro versiyona sahip olup ömür boyu güvenle kullanabilirsiniz.

passmax

Özellikleri:

Uygulamanın ilk çalıştırılmasında belirleyeceğiniz ana şifre ile yüksek güvenlikli veritabanı size özel olarak oluşturulur.

 Şifreniz sadece uygulamayı açmak için değil aynı zamanda güçlü bir algoritma ile veritabanınızdaki tüm dataları şifrelemek için de kullanılmaktadır. Yani bir şekilde telefonunuzdaki veritabanına ulaşılsa bile kesinlikle şifreleriniz okunamayacaktır.

 Şifre hatırlatıcı, güvenlik sorusu ve cevabı gibi seçeneklerle şifrenizi hatırlamanız veya unutursanız kurtarmanız sağlanmaktadır. Ana şifrenizi ve şifre hatırlatıcı ile güvenlik sorunuzu ve cevabını daha sonra güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz.

 Ana şifrenizi bilmeyen birinin veritabanındaki şifreli bilgileri çözmesi imkansıza yakındır.

 PassMax ile oluşturulan özel veritabanında; uygulama ile gelen Web sitesi üyeliği, Kredi kartı ve Banka hesapları kategorilerinden bağımsız olarak, size ait her türlü gizli veriyi güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

 Diğer şifre/veri kategorisinde, tamamen özgür bir şekilde veri başlıklarını kendiniz belirleyebileceğiniz kayıtlar oluşturabilirsiniz.

 Eklediğiniz kayıtların eklenme ve güncellenme tarihleri otomatik olarak atanır ve veritabanında saklanır. Böylelikle sizden başka birinin müdahalesi olursa bunu kısa sürede farkedebilirsiniz.

 Uygulama, otomatik olarak cihazınızn diline uygun dilde açılacak şekilde tasarlanmıştır. Şu an için sadece İngilizce ve Türkçe dil seçimi mevcuttur.

 Uygulama, güvenlik açığı olacağı için veritabanını internet üzerinde bir kaynağa ve/veya buluta göndermez.

 Optimize edilmiş algoritmalarıyla gayet hızlı çalışmakta olan PassMax uygulaması; 7.600 satırlık kaynak koduyla her türlü testi yapılmış olarak kullanımınıza sunulmuştur.

 Akıllı kod yapısıyla kullanıcının en az hata yapması sağlanmaya çalışılmıştır.

 Şifre üst üste 3 kez hatalı girilirse, uygulama tarafından bir kez şifremi unuttum seçeneği sunulur ve burada güvenlik sorunuz devreye alınır. Burada da kullanıcı doğru cevapları veremezse uygulama kendisini kapatmaktadır. Şifre değiştirme aşamasında da benzer bir proses izlenir.

 Kullanılmayan zamanlarda kapatmak yerine tek tuşla kilitleme seçeneği mevcuttur.

PassMax 1.0 YAPILAN YORUMLAR